Ziņas

25. novembrī jauniešiem būs iespēja runāt par emocionālo ēšanu ar Ilonu Zālmani

24.11.2021 25. novembrī jauniešiem būs iespēja runāt par emocionālo ēšanu ar Ilonu Zālmani

Ilonai sports un kustības ikdienā ieņem lielu lomu. Otra viņas lielā aizraušanās ir uztura zinātne apvienojumā ar psiholoģiju – izpratne par cilvēku paradumiem, pārmaiņu ieviešana, veselīgas attiecības ar ēdienu.

24. novembrī jauniešiem būs iespēja piedalīties darba intervijas simulācijas nodarbībā

23.11.2021 24. novembrī jauniešiem būs iespēja piedalīties darba intervijas simulācijas nodarbībā

Trešdien, 24.novembrī plkst. 12.25, jauniešiem būs iespēja tikties ar organizāciju Start Strong, kas specializējas karjeras un biznesa apmācību vadīšanā jauniešiem. Runāsim par darba intervijas norisi. Ko no manis sagaida darba devējs darba intervijā, ko tajā runāt un, par ko klusēt, kā uzsvērt savas stiprās puses un, ko teikt par vājajām, kā būt atšķirīgam un atmiņā paliekošam.

Adventes vainagu meistarklase Nīcas jauniešu centrā

22.11.2021 Adventes vainagu meistarklase Nīcas jauniešu centrā

Ceturtdien, 25.novembrī plkst. 16.00 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties meistarklasē un izveidot savu adventes vainagu kopā ar Elīnu Kuplēnu. Visi materiāli būs nodrošināti un dalība meistarklasē ir bezmaksas, vietu skaits gan ir ierobežots. Elīna arī pastāstīs kā viņas hobijs un aizraušanās nu jau kļuvusi par profesionālu darbību.

Jau rīt, Jauniešiem iespēja piedalīties sarunā ar YOU+ pārstāvi Sendiju Kaprānovu.

22.11.2021 Jau rīt, Jauniešiem iespēja piedalīties sarunā ar YOU+ pārstāvi Sendiju Kaprānovu.

Otrdien, 23.novembrī plkst. 12.25, jauniešiem būs iespēja tikties ar biedrības YOU+ pārstāvi, PR speciālisti, pusaudži mentālās veselības grupas vadītāju un vienkārši aktīvu jaunieti Sendiju Kaprānovu. Sarunas laikā uzzināsim vairāk par to, kā tas būt aktīvam jaunietim? Kur meklēt iespējas? Un kā prast tās izmantot? Sendija arī pastāstīs par savu dzīves ceļu un pieredzi.

Jaunieši tiekas ar

17.11.2021 Jaunieši tiekas ar "Lūzumpunkts" - Piedzīvojumu Organizācijas pārstāvi Māri Resni

16.novembrī jauniešiem bija lieliska iespēja tikties ar "Lūzumpunkts" - Piedzīvojumu Organizācijas pārstāvi Māri Resni. Kā uzzinājām Piedzīvojumu organizācija „Lūzumpunkts” sāka darboties 2006. gada rudenī, apvienojoties aktīvās atpūtas speciālistiem un komandas veidošanas treneriem. Līdz šim brīdim ir īstenoti daudzi projekti un aktivitātes Latvijā, Eiropā un citur pasaulē.

Jaunieši runā par brīvprātīgā darba nozīmīgumu!

17.11.2021 Jaunieši runā par brīvprātīgā darba nozīmīgumu!

15.novembrī jauniešiem bija lieliska iespēja tikties ar biedrības Laiks Jauniešiem vadītāju Gintu Jankovski.Covid-19 laikā biedrība uzsākusi realizēt vērienīgu labdarības maratonu "Roku Rokā".Sarunas laikā uzzinājām kas tad vispār ir brīvprātīgais darbs? Jo daudziem nav izpratnes par šo terminu.

Biedrības un nodibinājumi var iesniegt pieteikumus otrajā AIF Kapacitātes projektu konkursā

15.11.2021 Biedrības un nodibinājumi var iesniegt pieteikumus otrajā AIF Kapacitātes projektu konkursā

Līdz 2022. gada 17. janvāra plkst. 14.00 Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu tiešsaistes sistēmā projekti.activecitizensfund.lv pilsoniskās sabiedrības organizācijas aicinātas sagatavot un iesniegt projektu pieteikumus organizācijas kapacitātes stiprināšanai ar iespēju saņemt atbalstu līdz pat 20 000 EUR.

Jau rīt jauniešiem būs iespēja tikties tiešsaistē ar piedzīvojumu meklētāju Māri Resni

15.11.2021 Jau rīt jauniešiem būs iespēja tikties tiešsaistē ar piedzīvojumu meklētāju Māri Resni

Otrdien, 16.novembrī plkst. 10.15, jauniešiem būs iespēja tikties ar piedzīvojumu meklētāju Māri Resni.Sarunas laikā uzzināsim vairāk par Māra piedzīvojumiem dabā, komandas darbu, aizraujošiem notikumiem ceļojumu laikā, par viņa pieredzi, kā vispār sākās viņa ceļš uz aktīvu dzīvesveidu un kā hobijs kļuvis nu jau par profesionālu darbību?

Uzzini, kas ir brīvprātīgais darbs Latvijā un kāpēc ikvienam jaunietim būtu tas jāveic?

15.11.2021 Uzzini, kas ir brīvprātīgais darbs Latvijā un kāpēc ikvienam jaunietim būtu tas jāveic?

Sarunas laikā iepazīsimies ar biedrības darbību, uzzināsim kas ir brīvprātīgais darbs un kāpēc tas būtu jāveic ikvienam? Runāsim par jauniešu līdzdalību, iesaisti sabiedriskajā dzīvē un uzzināsim kā būt aktīvam iedzīvotājam un nesēdēt malā?

17. novembrī jauniešiem būs iespēja tikties ar Alenu Eldmani

10.11.2021 17. novembrī jauniešiem būs iespēja tikties ar Alenu Eldmani

Trešdien, 17.novembrī plkst. 16.00, jauniešiem būs iespēja tikties ar Alenu Eldmani. Ikdienā Alena ir trenere un veselīga dzīvesveida piekritēja, bet šodien jauniešiem Alena novadīs lekciju ar tēmu - līdzsvars starp fizisko, mentālo un emocionālo pasauli.