Ziņas

26.10.2020 Air hockey turnīrs

Esam piemirsuši arī facebook atrādīt kā mums gāja mūsu pirmajā Air hockey turnīrā, šoreiz šis pasākums bija paredzēts jaunākajai grupai, cīņa bija sīva un aizraujoša, bet pēdējā attelā redzami mūsu uzvarētāji. Paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja pasākuma norisē

26.10.2020 Nīcas vidusskolas 85 gadu jubileja

Šodien cepam pankūkas un priecājamies par mūsu Nīcas vidusskolas 85 gadu jubilejas svinībām!  

26.10.2020 Liepājā notiks domnīca “Vai viegli būt aktīvam?”

Liepājā notiks domnīca “Vai viegli būt aktīvam?” Trešdien, 28. oktobrī, plkst. 17:00 neformālā gaisotnē notiks domnīca “Vai viegli būt aktīvam?”. Domnīca notiks “Spīķerī”, Vecā ostmala 53, Liepājā. Domnīca tiek rīkota ar mērķi veicināt sadarbību starp krieviski un latviski runājošām nevalstiskajām organizācijām (NVO), apzināt aktuālās tēmas latviski un krieviski runājošiem jauniešiem.

20.10.2020 ŠOGAD JAUNIEŠU MEDIJU NOMETNE «YOUNG MEDIA SHARKS 2020» PALIELINA DALĪBNIEKU SKAITU UN NORISINĀS DIGITĀLI

No šodienas norisinās ikgadējā «Young Media Sharks» nometne, ko rīko organizācija «Avantis». Ņemot vērā situāciju valstī saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību, šogad nometne norit attālinātā režīmā, ļaujot tajā piedalīties lielākam dalībnieku skaitam, kā arī piedāvājot visiem Latvijas jauniešiem video tiešraidē noskatīties dažādas lekcijas.

13.10.2020 Pētījums: 64% Latvijas jauniešu vecāki ir paraugs digitālajā komunikācijā

64% aptaujāto Latvijas jauniešu atzīst, ka vecāki viņiem ir labs paraugs tam, kā uzvesties digitālajā vidē, savukārt savu klases audzinātāju kā paraugu uztver aptuveni puse no jauniešiem (53%), liecina Samsung Skola nākotnei realizētā jauniešu aptauja*.

01.10.2020 SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS JAUNIEŠU MEDIJU NOMETNEI «YOUNG MEDIA SHARKS 2020»

No 20. līdz 25. oktobrim Siguldā norisināsies mediju nometne «Young Media Sharks», kur 30 jaunie mediju talanti no visas Latvijas nedēļas garumā gūs unikālas zināšanas un praktiski darbosies iedvesmojošu Latvijas mediju profesionāļu vadībā.

01.10.2020 Mācības jauniešiem "Būt sadzirdētiem!" sāksies jau 6. un 7. oktobrī

Vēl ir brīvas vietas! Aktīvi jaunieši, kas darbojas skolas vai augstskolas pašpārvaldē, biedrībā vai vienkārši interesējas par iesaistīšanos lēmumu pieņemšanā vietējā, nacionālā vai Eiropas Savienības līmenī, aicināti pieteikties Eiropas Savienības mājas rīkotajām bezmaksas mācībām „Būt sadzirdētiem 2020!”, kas notiks tiešsaistē 6., 7., 13. un 14. oktobrī.

01.10.2020 Latvijas jaunieši digitālajā vidē ir kļuvuši pieklājīgāki!

Latvijas jaunieši digitālajā vidē ir kļuvuši pieklājīgāki – biežāk sasveicinās un atsveicinās, vairāk domā par pareizrakstību un ievēro autortiesības, retāk izvieto sociālajos tīklos foto vai video, nepajautājot tajos redzamo cilvēku atļauju, liecina "Samsung Skola nākotnei" realizētā jauniešu aptauja, ko "Samsung Skola nākotnei" veica sadarbībā ar "Mindscan".

28.09.2020 Kas ir Nīcas Jauniešu centrs?

Kā mums ziņo, daudzi nav informēti par mums, kas tad mēs esam un ko īsti darām? Lūk, būs atbilde un šo jautājumu: Priecāsimies redzēt ikvienu jaunieti un bērnu Nīcas Jauniešu centrā. Kur atrodamies? Tepat, aiz skolas, pie rotaļu laukuma, tālu nav jāmeklē. Kas var nākt? Ikviens, kas vēlas. Gan bērni no pirmās klases, gan jaunieši no 14+ gadiem. laiki mums ir sadalīti, tāpēc šīs atšķirīgās vecum

28.09.2020 Projekts Aktīvs = laimīgs realizēts!

Pirms pasauli pāršalca ziņa par jaunu vīrusu, interešu grupa "Nīcas Jaunieši" kopā ar Nīcas jauniešu centra vadītāju Madaru Mihelsoni, kopā uzrakstīja projektu pasākumam "Aktīvs=laimīgs" un startēja ar šo projektu vietējo projektu konkursā Nīcā. Ļoti priecājāmies, kad paziņoja projektu konkursa rezultātu, jo starp sīvo konkurenci, arī mūsu projekts tika akceptēts.