Ziņas

01.11.2021 Pumpurs projekta ietvaros jaunieši nosaka savu personības tipu kopā ar Lindu Arelu.

29.oktobrī mums bija noslēdzošais pasākums Pumpurs projekta ietvaros. Tikāmies ar Linda Arela- atbalsts pašizaugsmē un pārmaiņās.Linda mums pastāstīja, ka pasaulē ir 3 cilvēku personības tipi - vizuālis, audiālis, kinestētiķis. Pasaulē dominējošais tips ir vizuālis.Katram cilvēkam ir dominējošais tips un sekundārais tips. Nav tāds cilvēks, kam būtu tikai viens tips. Zinot savu tipu, izprotam

01.11.2021 Pumpurs projekta ietvaros jaunieši tiešsaistē tiekas ar sporta treneri Helēnu Volki

28.oktobrī mums bija lieliska iespēja tikties ar Helēnu Volki.Helēna ar sportu aktīvi nodarbojas jau kopš 14 gadu vecuma. Helēna savaa zināšanas ir papildinājusi Anglijā, absolvējot tur Coverty University College.Pēc atgriešanās Latvijā, uzsāka darbu sporta studijā The place.Helēna pasniedz grupu un individuālos treniņus - body upgrade, abs+butt, AERO.

27.10.2021 Latvijas reģionos tiks īstenoti jaunatnes projekti

Šogad Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”  ietvaros ir iesniegti 184 jaunatnes projektu pieteikumi, sniedzot iespēju Latvijas jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem piedalīties Eiropas projektos, doties brīvprātīgajā darbā uz ārvalstīm, vai pašiem īstenot starptautiska vai valsts mēroga jaunatnes projektus, gūstot jaunas zināšanas un noderīgas prasmes

27.10.2021 Iespēja piedalīties ERASMUS+ jauniešu nometnē Gruzijā

Iespēja piedalīties ERASMUS+ jauniešu nometnē Gruzijā jauniešiem vecumā no 18 - 29 gadiem.

22.10.2021 Informācija par jauniešu centra darbību līdz 15.novembrim

Sveiciens visiem! Informējam, ka Nīcas jauniešu centrs klātienes apmeklējumiem ir slēgts, visi pasākumi tiks organizēti tiešsaistē ( online).Pieejamas individuālas konsultācijas  - tālr. 25455173 ( jaunatnes lietu speiciāliste - Madara Mihelsone) vai vari pievienoties grupas čatam whatsapp aplikācijā.

18.10.2021 28. oktobrī Nīcas jauniešu centrs organizēs Halloween viktorīnu jauniešiem

28.oktobrī tiks organizēta online viktorīna jauniešiem, kura sastāvēs no 15 jautājumiem. Jautājumu tematika būs saistīta ar šo mistisko dienu - 31.oktobri, kad tiek atzīmēta Visu svēto nakts jeb Halovīns no angļu valodas Halloween. 

12.10.2021 Jaunieši var pieteikties bezmaksas ceļojumam pa Eiropu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina Latvijas jauniešus vecumā no 18 līdz 20 gadiem, piedalīties Eiropas Savienības (ES) iniciatīvā “DiscoverEU”, kas ik gadu pilngadību sasniegušiem eiropiešiem sniedz iespēju bez maksas ceļot pa Eiropu, palīdzot izprast Eiropas daudzveidību, iepazīt Eiropas kultūras bagātību un iegūt jaunus draugus.

05.10.2021 Oktobrī tiek organizētas mentālās veselības grupas jauniešiem Nīcā

Lieliska iespēja aiziet šodien uz otro nodarbību, lai iepazītos ar viesiem no Liepājas un Aizputes biedrībām. Dod iespēju jaunām zināšanām sasniegt tevi!

05.10.2021 Jaunieši pulcējās Nīcas jauniešu centrā uz pasākumu "Jauniešu vakars"

Š.g. 1.oktobra vakarā, jaunieši pulcējās Nīcas jauniešu centrā uz pasākumu "Jauniešu vakars" Priecājamies, ka pasākumus bija ļoti gaidīts jauniešu vidū, par to liecina apmeklētāju skaits. Pasākuma laikā organizējām Air hockey turnīru, kur 3 labākie tika apbalvoti. Cīņa bija sīva un ļoti aizraujoša. Gatavojām arī dažādas uzkodas ar kurām našķoties pasākuma laikā.

04.10.2021 6. oktobrī ikviens varēs piedalīties rokdarbu darbnīca Nīcas jauniešu centrā

Darbnīca jaunākajiem Nīcas jauniešu centrs apmeklētājiem. Visi materiāli tiks nodrošināti bezmaksas. Tiekamies sākot no plkst. 14.00 tev ērtā laikā līdz plkst.17.00.