Ziņas

04.10.2021 Jaunieši iepazīst fotogrāfa profesiju projekta "EJAM TĀLĀK" ietvaros

Š.g. 1.oktobrī jauniešiem bija iespēja tikties ar radošas profesijas pārstāvi - fotogrāfi Kitiju Vamzi. Kitija jauniešiem pastāstīja vairāk par šo profesiju, kā pati no hobija uzsāka profesionālāku darbību, kā notiek darbs ar klientiem, kā tiek organizētas fotosesijas, kur un kā apstrādāt fotogrāfijas.

04.10.2021 Pie jauniešie viesojas Ritvars Embrekts no Radošās apvienības Šarmants

Š.g. 30.septembrī Nīcas jauniešu centrā viesojās Ritvars Embrekts no Radošā apvienība Šarmants. Pasākuma tēma bija projektu vadība un pasākumu organizēšana. Ritvars pastāstīja par sevi, savu pieredzi, profesionālo darbību.

04.10.2021 Jaunieši iepazīst neirografikas metodi projekta "EJAM TĀLĀK" ietvaros

Pagājušo svētdien Nīcas apkaimes jauniešiem bija iespēja iepazīties ar neirografiku Lindas Arelas pavadībā. Pasākuma laikā apzinājām emocijas,kas mums traucē drošības sajūtai, pārliecībai par sevi un savu sapņu sasniegšanā un tad izzīmējām tās caur radošu terapeitisku metodi-neirografiku, transformējot traucējošo vai negatīvo tajā,kā vēlamies turpmāk justies.

27.09.2021 Bērniem būs iespēja veidot makeup skices Nīcas jauniešu centrā

Jau rīt, Nīcas jauniešu centrā būs iespēja jaunākajiem Nīcas un Otaņķu pagastu iedzīvotājiem izveidot pašiem savu makeup skici. Strādāsim ar īstu dekoratīvo kosmētiku, viss tiks nodrošināts bezmaksas. Tiekamies sākot no plkst. 14.00 tev ērtā laikā līdz plkst.17.00.

27.09.2021 Jaunieši iepazīst emociju pasauli ar Elitu Karzoni

Š.g. 22.septembrī jaunieši tikās ar ar akreditētu emotologu jeb emociju konsultantu Elitu Karzoni, lai uzzinātu vairāk par emocijām, kuras mums ir ikdienā un par to, kā iemācīties atpazīt emocijas.

27.09.2021 Jaunieši tiekas ar sertificētu kouču Lindu Arelu

Š.g.16.septembrī jauniešiem bija lieliska iespēja tikties ar Linda Arela- atbalsts pašizaugsmē un pārmaiņās, sertificētu kouču. Kā atzina jauniešI - vārds koučs ir itkā dzirdēts, bet trūkst dziļākas izpratnes par to, ko tad koučs dara un kā var jaunietim palīdzēt. Kā Linda pastāstīja, ir dažāda veida kouči, kuri specializējas uz noteiktu virzienu, piemēram, dzīvestils izaugsme, motivācija utt.

27.09.2021 Jaunieši tiekas dzejas kempingā ar reperi BDM

Š.g. 11.septembrī, spītējot laikā apstākļiem, jaunieši tikās Dzejas kempingā atpūtas vietā "Plostnieki", lai tiktos ar noslēpumaino reperi BDM. BDM pastāstīja par to kā visu aizsākusi, kā pati raksta savas dziesmas, kā arī jaunieši tika iepazīstināti ar to, kā notiek darbs ierakstu studijā.

08.09.2021 3. septembrī Nīcas apkaimes jaunieši piedalījās vasaras noslēguma pasākumā. 

3. septembrī Nīcas apkaimes jaunieši piedalījās vasaras noslēguma pasākumā. Šogad dažādu ierobežojumu dēļ nesanāca rīkot Nīcas jauniešu dienas, bet tomēr gribējās iespēju robežās dot jauniešiem nosvinēt vasaras beigas un ieskandināt jaunā mācību gada sākumu. Domāts - darīts. 

08.09.2021 31. Augustā Nīcas jauniešu centrs piedalījās projekta “Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās” pasākumā.

31. Augustā Nīcas jauniešu centrs piedalījās projekta “Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās” pasākumā. Kopā ar dažādiem speciālistiem un jauniešiem no Liepājas un Dienvidkurzemes novada strādājām pie jaunatnes jomas resursu kartes izstrādes. Par to, kas būtu jāiekļauj resursu kartē un kas nē, diskutējām darba grupās.

01.09.2021 Aicina jaunietes pieteikties līderības un izaugsmes programmai Future Heroes.

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un SEB bankas atbalstu īsteno līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmu jaunietēm Future Heroes ar moto – Veido nākotni pati! Tiek aicinātas pieteikties meitenes vecumā no 14 – 17 gadiem dalībai programmas otrajā sezonā.