Ziņas

28.09.2020 Aicina pieteikties jauniešu brīvprātīgā darba veicēju komandā

Vēlies apgūt jaunas prasmes? Piedalīties dažādu pasākumu aizkulisēs? Vai doties uz citiem jauniešu centriem pieredzes gūšanas braucienos? Ja, kaut uz vienu jautājumu atbilde bija - JĀ! Tad pievienojies Nīcas jauniešu centra brīvprātīgo pulkā, tieši šobrīd komplektējam jaunu grupu! Vari atnākt arī uz Jauniešu centru un parunāt ar Madaru un saprast vai vēlies būt viens no brīvprātīgajiem.

24.09.2020 Aicina jauniešus izteikt viedokli

Piedalies aptaujā un izsaki savu viedokli!

17.09.2020 Olimpiskā diena Nīcā

Interešu grupa - Nīcas Jaunieši aicina 5.-12. klases skolēnus uz projekta Aktīvs=Laimīgs pasākuma atklāšanu.Mūsdienu jauniešu vidū kā vienu no lielākajām problēmām ir neaktīvs dzīvesveids, kas veicina aptaukošanos.

03.09.2020 NJC atkal atvēršanas svētki


29.06.2020 Meitenes ielīgo Nīcā

21. jūnijā Nīcas Jauniešu centra meitenes piedalījās Nīcas novada domes organizētajā pasākumā Jāņu ielīgošana Nīcā. Jau no rīta puses devāmies meklēt Jāņu zāles vainagiem. Mūsu brīvprātīgajai darbiniecei no Gruzijas tas likās ļoti aizraujoši un tajā pat laikā neierasti, jo Gruzijā līdzīgu tradīciju nav un šādi svētki netiek atzīmēti.

29.06.2020 Sveicam brīvprātīgā darba veicējus

16.jūnijā Nīcas Jauniešu centrā sarīkojām svētkus sev par labi paveiktu darbu gada garumā. Pasākuma ietvaros godinājām aktīvākos Nīcas jauniešu centra dalībniekus, kuri nesavtīgi vienmēr palīdz Nīcas novada domes organizētajos pasākumos un ir neatņemama sastāvdaļa Jauniešu centra ikdienas darbā.

08.06.2020 “Baltic Sea Youth Camp - online edition”

Jaunieši vecumposmā no 18 līdz 25 gadiem, ir aicināti reģistrēties un piedalīties pasākumā “Baltic Sea Youth Camp - online edition” (Baltijas jūras jauniešu nometne – tiešsaistes versija). Pasākums notiks 2020.gada 12. un 13.jūnijā.

02.06.2020 No nākamās nedēļas varēs klātienē atjaunot jauniešu centru darbību

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ziņo, ka no 2020. gada 1. jūnija Latvijā klātienē tiks atjaunota vairāku procesu un aktivitāšu norise, kuru šī gada martā pārtrauca Covid-19 dēļ izsludinātā ārkārtējā situācija, tai skaitā jauniešu un neformālās izglītības aktivitātes.

27.05.2020 Netiķete kļuvusi vēl svarīgāka, kā iepriekš

COVID-19 pandēmijas dēļ liela daļa ikdienas aktivitāšu tika pārnestas uz virtuālo vidi. To, ko līdz šim darījām bezsaistē, nu darām tiešsaistē, tomēr arī tur valda noteikumi, kurus vērts atcerēties. Samsung Skola nākotnei eksperti apkopojuši svarīgākās tiešsaistes vadlīnijas jeb netiķeti, kas palīdzēs interneta dzīvi sev un apkārtējiem padarīt drošāku un patīkamāku.

26.05.2020 Intervija ar Kety #2

Turpinam mūsu jaunumu sadaļu - intervija ar mūsu brīvprātīgā darba veicēju Kety no Gruzijas. Otrajā daļā vairāk runājām par Latviju, valodu un izvēli braukt projektā uz Latviju.