Ziņas

05.11.2021 8. novembrī jaunieši aicināti tikties ar treneri, ielu vingrotāju - Gvido Šalmu

Pirmdien, 8.novembrī, plkst. 11.20, Dienvidkurzemes novada jauniešiem būs lieliska iespēja tikties tiešsaistē, platformā Zoom, ar Gvido Šalms.Gvido ir ielu vingrošanas pamatlicējs Liepāja un ikdienā strādā par sporta skolotāju Liepājas Valsts tehnikums , Liepājas Tenisa sporta skola / Liepaja Tennis sports school, kā arī darbojas biedrībā YOUPluss un citos projektos.

04.11.2021 3.novembrī platformā Zoom jaunieši tikās ar digitālā satura veidotāju Sindiju Bokāni.

3.novembrī platformā Zoom tikāmies ar veiksmīgu digitālā satura veidotāju Sindija Bokāne. Sindija ir pazīstama personība platformā Instagram, kur viņai seko vairāk kā 24 000 cilvēku.

02.11.2021 3. novembrī jauniešiem būs iespēja tikties ar digitālā satura veidotāju Sindiju Bokāni

3. Novembrī plkst.12.25 jauniešiem tiešsaistē būs lieliska iespēja tikties ar Sindija Bokāne - digitālā satura veidotāju ar sekotāju skaitu Instagram vairāk kā 24 000.Sarunas laikā uzzināsi vairāk par viņas profesionālo darbību, atklāsi kā lietderīgi izmantot sociālos portālus un kā tikt galā ar heiteriem.

01.11.2021 Pumpurs projekta ietvaros jaunieši tiešsaistē tiekas ar uztura kouču Ilonu Zālmani

27.oktobrī jaunieši tikās ar Ilonu Zālmani - sertificētu C kategorijas fitnesa treneri.Kā pastāstīja Ilona, sports un kustības ikdienā ieņem lielu lomu. Otra viņas lielā aizraušanās ir #uztura #zinātne apvienojumā ar psiholoģiju – izpratne par cilvēku paradumiem, pārmaiņu ieviešana, veselīgas attiecības ar ēdienu.

01.11.2021 Pumpurs projekta ietvaros jaunieši nosaka savu personības tipu kopā ar Lindu Arelu.

29.oktobrī mums bija noslēdzošais pasākums Pumpurs projekta ietvaros. Tikāmies ar Linda Arela- atbalsts pašizaugsmē un pārmaiņās.Linda mums pastāstīja, ka pasaulē ir 3 cilvēku personības tipi - vizuālis, audiālis, kinestētiķis. Pasaulē dominējošais tips ir vizuālis.Katram cilvēkam ir dominējošais tips un sekundārais tips. Nav tāds cilvēks, kam būtu tikai viens tips. Zinot savu tipu, izprotam

01.11.2021 Pumpurs projekta ietvaros jaunieši tiešsaistē tiekas ar sporta treneri Helēnu Volki

28.oktobrī mums bija lieliska iespēja tikties ar Helēnu Volki.Helēna ar sportu aktīvi nodarbojas jau kopš 14 gadu vecuma. Helēna savaa zināšanas ir papildinājusi Anglijā, absolvējot tur Coverty University College.Pēc atgriešanās Latvijā, uzsāka darbu sporta studijā The place.Helēna pasniedz grupu un individuālos treniņus - body upgrade, abs+butt, AERO.

27.10.2021 Latvijas reģionos tiks īstenoti jaunatnes projekti

Šogad Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”  ietvaros ir iesniegti 184 jaunatnes projektu pieteikumi, sniedzot iespēju Latvijas jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem piedalīties Eiropas projektos, doties brīvprātīgajā darbā uz ārvalstīm, vai pašiem īstenot starptautiska vai valsts mēroga jaunatnes projektus, gūstot jaunas zināšanas un noderīgas prasmes

27.10.2021 Iespēja piedalīties ERASMUS+ jauniešu nometnē Gruzijā

Iespēja piedalīties ERASMUS+ jauniešu nometnē Gruzijā jauniešiem vecumā no 18 - 29 gadiem.

22.10.2021 Informācija par jauniešu centra darbību līdz 15.novembrim

Sveiciens visiem! Informējam, ka Nīcas jauniešu centrs klātienes apmeklējumiem ir slēgts, visi pasākumi tiks organizēti tiešsaistē ( online).Pieejamas individuālas konsultācijas  - tālr. 25455173 ( jaunatnes lietu speiciāliste - Madara Mihelsone) vai vari pievienoties grupas čatam whatsapp aplikācijā.

18.10.2021 28. oktobrī Nīcas jauniešu centrs organizēs Halloween viktorīnu jauniešiem

28.oktobrī tiks organizēta online viktorīna jauniešiem, kura sastāvēs no 15 jautājumiem. Jautājumu tematika būs saistīta ar šo mistisko dienu - 31.oktobri, kad tiek atzīmēta Visu svēto nakts jeb Halovīns no angļu valodas Halloween.