Ziņas

28.04.2021 Latvijas Pašvaldību savienību ir apkopojusi ieteikumus pašvaldībām darba ar jaunatni

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA) un Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) ir izveidojusi rokasgrāmatu un apkopojusi ieteikumus pašvaldībām darba ar jaunatni sistēmas attīstībai un darba ar jaunatni veikšanai pēc administratīvi teritoriālās reformas.

28.04.2021 Jauniešu teātra studijā "Kāpnes" tapusi Zoom seriālluga "Augšup pa lejupejošām kāpnēm" pēc Belas Kaufmanes romāna motīviem

Jauniešu teātra studijā "Kāpnes" tapusi Zoom seriālluga "Augšup pa lejupejošām kāpnēm" pēc Belas Kaufmanes romāna motīviemPirmizrāde – 2021. gada 2. maijā. 12.00Sērijas garums – 30 minūtesRežisors – Gusts Ābele

26.04.2021 Nīcas jauniešu centrs talko Bernātos

Šodien NJC devās talkot uz Bernātu dabas parku. Liels paldies manai dāmu komandai par darbiņu. Uzgājām daudz, interesantus atradumus. Nobrīnījāmies ko tikai cilvēki aiz sevīm neatstāj. Mūsu lielākais atradums bija vecs TV, kas izmests mežā. Bet kopumā bija liels prieks par atkal redzēšanos, kopā būšanas prieks bija neizsakāms. Foršas sarunas un svaigs gaiss.

21.04.2021 24. aprīlī piedalies Lielajā Talkā, lai sakoptu vidi ap sevi

24. aprīlī piedalies Lielajā Talkā! Uzņem foto un sūti mums - kā padari vidi ap sevi "zaļāku"(whatsapp - 25455173). Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos Lielajā Talkā, ir – vēlēšanās to darīt!

21.04.2021 Nīcas novada izzināšanas spēle “KultūrTaka” ir noslēgusies, uzvarētāji noskaidroti

No 15.marta – 11.aprīlim ikvienam aplikācijas Actionbound lietotājam bija iespēja izzināt Nīcas novadu aizraujošā spēlē – “KultūrTaka”. Tika izveidoti divi maršruti Nīca – Rude un Pērkone – Bernāti - Jūrmalciems – Kalnišķi, kur dalībniekiem bija jāatrod dažādi objekti/vietas un jāatbild uz jautājumiem.

21.04.2021 Paldies par dalību Nīcas jauniešu centra Lieldienu pasākumā!

Nīcas jauniešu centrs pirmo reizi organizēja Lieldienu slēpņošanas spēli jauniešiem un bērniem Nīcā un Rudē. Pasākums guva ļoti lielu atsaucību, par ko Nīcas jauniešu centram ir liels prieks, jo tas nozīmē, ka šāds pasākums visiem ir ļoti paticis un izraisījis azarta sajūtu. Pēc jauniešu un bērnu pieprasījuma, nolēmām, ka Lieldienu slēpņošanas spēli noteikti ieviesīsim kā ikgadēju tradīciju.

21.04.2021 AICINA SKOLĒNUS PIETEIKTIES VASARAS DARBAM NĪCAS NOVADA DOMĒ

Veicinot skolēnu īslaicīgu (vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot)) nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, skolēniem tiek nodrošināta iespēja iegūt darba prasmes, iemaņas un pieredzi. Par paveikto darbu skolēns saņem atalgojumu vismaz valstī noteiktās minimālās darba algas apmērā par pilnu nostrādāto darba laiku mēnesī.

21.04.2021 Luminor aicina jauniešus pieteikties 29 apmaksātām prakses vietām

Luminor banka aicina studentus un nesenus absolventus līdz šī gada 7. maijam pieteikties apmaksātai vasaras prakses programmai Jungle 2021. Jaunieši var pieteikties uz kādu no 29 prakses vietām dažādās bankas struktūrvienībās Baltijā, kas ļaus izmēģināt savu potenciālu dinamiskajā finanšu sektorā no jebkuras vietas Latvijā.

14.04.2021 Aicina piedalīties fotogrāfiju konkursā "Mana pavasara sajūta"

Sveiciens visiem!  Lai jauniešiem piedāvātu dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas, laikā, kad klātienes pasākumi nevar notikt, Nīcas jauniešu centrs piedāvā iespēju sevi radoši izpaust un piedalīties fotogrāfiju konkursā "Mana pavasara sajūta". Lai jauniešiem, viņu vecākiem vai jebkuram citam interesentam būtu lielāka motivācija doties dabā un atrast savu īsto "Pavasara sajūtu", tika...

12.04.2021 BUJ: Darbs ar jaunatni Covid-19 pandēmijas laikā

Izglītības un zinātnes ministrija ir apkopojusi atbildes uz biežāk uzdotiem jautājumiem par darbu ar jaunatni Covid-19 pandēmijas laikā pēc ārkārtējās situācijas beigām.