Datums: 15.11.2021 Uzzini, kas ir brīvprātīgais darbs Latvijā un kāpēc ikvienam jaunietim būtu tas jāveic?


15.novembrī plkst. 13.10, jauniešiem būs iespēja tikties ar biedrību Laiks Jauniešiem. Biedrība nodarbojas ar jauniešu neformālās izglītības veicināšanu , vada apmācības, kursus, seminārus, organizē brīvprātīgo darbu kā arī dažādus citus pasākumus, lai veicinātu pilnvērtīgu jauniešu attīstību un veicinātu pilsonisko aktivitāti.
Sarunas laikā iepazīsimies ar biedrības darbību, uzzināsim kas ir brīvprātīgais darbs un kāpēc tas būtu jāveic ikvienam? Runāsim par jauniešu līdzdalību, iesaisti sabiedriskajā dzīvē un uzzināsim kā būt aktīvam iedzīvotājam un nesēdēt malā?
 
Aizpildi pieteikšanās anketu: https://forms.gle/2jin1zCouaX1STxM8
Zoom sarunai pieslēdzies šeit, norādot vārdu un uzvārdu pieslēgšanās brīdī: https://us02web.zoom.us/.../83612566591pwd...
 
Pasākums tiek organizēts sadarbojoties biedrībai Keep the Change ar Nīcas jauniešu centru un Nīcas vidusskolu
 
Projekta “EJAM TĀLĀK” mērķis ir veicināt jauniešu neformālo interešu grupu izveidi Nīcas un tuvāko pagastu un ciemu teritorijās, lai tādējādi radītu jauniešiem atbalstošu, motivējošu vidi un vairotu jauniešu ticību savām spējām, atbildības uzņemšanos par savas dzīves kvalitātes celšanu un vietējās kopienas attīstību.
“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”.
 
Paldies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra par iespēju īstenot projektu.