Ziņas

Halloween fotokonkurss

07.10.2019 Halloween fotokonkurss

Iespēja radoši izpausties un iegūt balvu no Jauniešu centra.

Ģimenes digitālā veselība

07.10.2019 Ģimenes digitālā veselība

Ar mērķi paplašināt jauniešu zināšanas un veicināt jēgpilnu digitālo prasmju izmantošanu, pirms diviem gadiem tika atklāta tiešsaistes programma “Skolēna digitālais IQ”.Latvijas ģimenēs sarunas par digitālo vidi nav ierastas – tikai 20% vecāki mēdz interesēties par jauniešu dienas gaitām internetā, liecina Samsung Skola nākotnei veiktā aptauja*. Tikai vienā no piecām ģimenēm vecāki mēdz taujāt, ko

Jaunatnes lietu konsultatīvajā komisijā pārmaiņas

07.10.2019 Jaunatnes lietu konsultatīvajā komisijā pārmaiņas

Kopš 2011. gada Nīcas novadā darbojas „Jaunatnes lietu konsultatīvā komisija”, kuras uzdevums ir analizēt, vērtēt un izstrādāt priekšlikumus jaunatnes politikas un stratēģijas veidošanai un īstenošanai Nīcas novadā.

Halloween pasākums Nīcas Jauniešu centrā

27.09.2019 Halloween pasākums Nīcas Jauniešu centrā

31. oktobris ir diena, kad visā pasaulē tiek atzīmēta Visu svēto dienas priekšvakars jeb Halloween, bērniem šie svētki ļoti patīk un tā ir pavisam jauna tradīcija Latvijā, tāpēc arī mēs to atzīmēsim Nīcas Jauniešu centrā.  Pasākuma ietvaros veidosim maskas bērniem, būs iespēja izvēlēties kādu masku veidot, vai nu sikspārņu cepuri vai kādu no zvēru maskām.

Spoku nakts Otaņķu dzirnavās

20.09.2019 Spoku nakts Otaņķu dzirnavās

26.oktobrī tiks organizēts pasākums "Spoku nakts" dzirnavās! Ideja par pasākumu radās Sintijai Pickēnai, lai piesaistītu papildus līdzekļus dzirnavu uzturēšanai.

Nīcas Jauniešu centra novusa turnīrs 2019

19.09.2019 Nīcas Jauniešu centra novusa turnīrs 2019

12. septembrī sakarā ar elektrības traucējumiem, nolēmām noorganizēt novusa turnīru jauniešiem un bērniem.

Pagarināta Jauniešu garantijas uzņemšana 23 profesijās

16.09.2019 Pagarināta Jauniešu garantijas uzņemšana 23 profesijās

Līdz 30. septembrim pagarināta Jauniešu garantijas noslēdzošā uzņemšana 23 darba tirgū pieprasītās profesijās, kuras var apgūt 1,5 gada laikā bez maksas. Mācībām var pieteikties jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ir bez darba un ieguvuši vidējo izglītību, iesniedzot pieteikumu kādā no 13 profesionālās izglītības iestādēm. 

Tēvu dienas radošā darbnīca

16.09.2019 Tēvu dienas radošā darbnīca

6. septembrī organizējām Tēvu dienas radošo darbnīcu, lai sagatavotu īpašas apsveikuma kartītes tēviem.

Nīcas Jauniešu centrs uzņem ciemiņus no Rojas

16.09.2019 Nīcas Jauniešu centrs uzņem ciemiņus no Rojas

27.augustā Nīcas Jauniešu centrā viesojās ciemiņi no Rojas Jauniešu centra “Strops”, kas arī nodrošina brīvā laika saturīgu un lietderīgu pavadīšanu, kā arī veicina jaunatnes līdzdalības un pašiniciatīvas attīstību Rojas novadā, līdzīgi kā Nīcas jauniešu centrs Nīcas novadā. 

“Bērnu tiesību aizsardzības likums jauniešiem draudzīgā valodā”

16.09.2019 “Bērnu tiesību aizsardzības likums jauniešiem draudzīgā valodā”

Nereti likumi var likties sarežģīti un nesaprotami, svarīgi, lai likumus izprastu ikviens un spētu apzināties savas tiesības un pienākumus. Ar šādu mērķi tika izveidota grāmata “Bērnu tiesību aizsardzības likums jauniešiem draudzīgā valodā”.