Ziņas

15.11.2021 Biedrības un nodibinājumi var iesniegt pieteikumus otrajā AIF Kapacitātes projektu konkursā

Līdz 2022. gada 17. janvāra plkst. 14.00 Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu tiešsaistes sistēmā projekti.activecitizensfund.lv pilsoniskās sabiedrības organizācijas aicinātas sagatavot un iesniegt projektu pieteikumus organizācijas kapacitātes stiprināšanai ar iespēju saņemt atbalstu līdz pat 20 000 EUR.

15.11.2021 Jau rīt jauniešiem būs iespēja tikties tiešsaistē ar piedzīvojumu meklētāju Māri Resni

Otrdien, 16.novembrī plkst. 10.15, jauniešiem būs iespēja tikties ar piedzīvojumu meklētāju Māri Resni.Sarunas laikā uzzināsim vairāk par Māra piedzīvojumiem dabā, komandas darbu, aizraujošiem notikumiem ceļojumu laikā, par viņa pieredzi, kā vispār sākās viņa ceļš uz aktīvu dzīvesveidu un kā hobijs kļuvis nu jau par profesionālu darbību?

15.11.2021 Uzzini, kas ir brīvprātīgais darbs Latvijā un kāpēc ikvienam jaunietim būtu tas jāveic?

Sarunas laikā iepazīsimies ar biedrības darbību, uzzināsim kas ir brīvprātīgais darbs un kāpēc tas būtu jāveic ikvienam? Runāsim par jauniešu līdzdalību, iesaisti sabiedriskajā dzīvē un uzzināsim kā būt aktīvam iedzīvotājam un nesēdēt malā?

10.11.2021 17. novembrī jauniešiem būs iespēja tikties ar Alenu Eldmani

Trešdien, 17.novembrī plkst. 16.00, jauniešiem būs iespēja tikties ar Alenu Eldmani. Ikdienā Alena ir trenere un veselīga dzīvesveida piekritēja, bet šodien jauniešiem Alena novadīs lekciju ar tēmu - līdzsvars starp fizisko, mentālo un emocionālo pasauli.

08.11.2021 10. novembrī jaunieši tiek aicināti uz lekciju “7 panākumiem bagātu jauniešu principi dzīvei un karjerai”

Trešdien, 10.novembrī plkst. 9.25, jauniešiem būs iespēja tikties ar Kristapu Kravali. Kristaps Kravalis ir iedvesmojošs lektors, personīgās produktivitātes un "high performance" treneris, vispusīgi veselīga dzīvesveida un personības izaugsmes kustības “HiPotential.lv” vadītājs.Nodarbības laikā pievērsīsimies “7 panākumu bagātu jauniešu principiem”.

08.11.2021 Jaunieši tiešaistē tiekas ar ielu vingrotāju Gvido Šalmu

Šodien tikāmies ar Gvido Šalmu. Gvido Šalms ir ielu vingrotājs, treneris un sporta skolotājs. Viņš jauniešiem pastāstīja par savu pieredzi un ceļu uz sasniegumiem. Nekas nav tik viegli kā sākumā izskatās, visa pamatā ir smags darbs, apņēmība un neatlaidība.

05.11.2021 8. novembrī jaunieši aicināti tikties ar treneri, ielu vingrotāju - Gvido Šalmu

Pirmdien, 8.novembrī, plkst. 11.20, Dienvidkurzemes novada jauniešiem būs lieliska iespēja tikties tiešsaistē, platformā Zoom, ar Gvido Šalms.Gvido ir ielu vingrošanas pamatlicējs Liepāja un ikdienā strādā par sporta skolotāju Liepājas Valsts tehnikums , Liepājas Tenisa sporta skola / Liepaja Tennis sports school, kā arī darbojas biedrībā YOUPluss un citos projektos.

04.11.2021 3.novembrī platformā Zoom jaunieši tikās ar digitālā satura veidotāju Sindiju Bokāni.

3.novembrī platformā Zoom tikāmies ar veiksmīgu digitālā satura veidotāju Sindija Bokāne. Sindija ir pazīstama personība platformā Instagram, kur viņai seko vairāk kā 24 000 cilvēku.

02.11.2021 3. novembrī jauniešiem būs iespēja tikties ar digitālā satura veidotāju Sindiju Bokāni

3. Novembrī plkst.12.25 jauniešiem tiešsaistē būs lieliska iespēja tikties ar Sindija Bokāne - digitālā satura veidotāju ar sekotāju skaitu Instagram vairāk kā 24 000.Sarunas laikā uzzināsi vairāk par viņas profesionālo darbību, atklāsi kā lietderīgi izmantot sociālos portālus un kā tikt galā ar heiteriem.

01.11.2021 Pumpurs projekta ietvaros jaunieši tiešsaistē tiekas ar uztura kouču Ilonu Zālmani

27.oktobrī jaunieši tikās ar Ilonu Zālmani - sertificētu C kategorijas fitnesa treneri.Kā pastāstīja Ilona, sports un kustības ikdienā ieņem lielu lomu. Otra viņas lielā aizraušanās ir #uztura #zinātne apvienojumā ar psiholoģiju – izpratne par cilvēku paradumiem, pārmaiņu ieviešana, veselīgas attiecības ar ēdienu.