Ziņas

13.12.2021 14.decembrī jaunieši tiek aicināti uz rokassprādžu veidošanas meistarklasi jauniešu centrā

Rīt, 14.decembrī plkst. 16.00 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties meistarklasē, lai izveidotu sev rokassprādzi kopā ar Diānas Skaistuma Studiju. Gaidīti gan puiši, gan meitenes. Rokassprādzes varēs veidot no eko ādas vai dabīgajiem akmeņiem, tā būs jauka dāvana kādam īpašam cilvēkam, vai kalpos kā skaists aksesuārs sev.

08.12.2021 Jaunieši tiekas tiešsaistē ar biedrību Papardes zieds

Šodien, 8 decembrī, jaunieši tikās divās nodarbībās ar Biedrība Papardes zieds , lai runātu par lēmumu par attiecībām un izsargāšanās metodēm. Kā zināms, pandēmijas laikā jauniešu mentālā veselības ir kritiskā līmenī un tas veicina pieņemt nepārdomātus lēmumus, kā arī veidot nedrošas attiecības, lai justos emocionāli labāk.

07.12.2021 9.decembrī Jaunieši aicināti piedalīties ziepju un vannas bumbu veidošanas meistarklasē

Ceturtdien, 9.decembrī plkst. 16.00 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties meistarklasē, lai vārītu ziepes un veidotu vannas bumbas. Katrs varēs izveidot divus produktus, kas būs lieliska dāvana saviem draugiem, vecākiem, māsai, brālim, vai vienkārši tā būs forša dāvana sev pašam uz tuvojošajiem svētkiem. Jaunu prasmju apgūšana un lieliska saruna ar sava amata meistaru garantēta.

06.12.2021 8.decembrī un 10. decembrī jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties sarunās ar organizāciju Papardes zieds.

8.decembrī plkst. 09.25. un 10. decembrī plkst. 12.25 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties sarunās ar organizāciju Papardes zieds.“Papardes zieds” ir viena no Latvijas lielākajām nevalstiskajām organizācijām, kas veiksmīgi jau daudzus gadus strādā reproduktīvās veselības un tiesību jomā visā Latvijas teritorijā.

01.12.2021 2. decembrī jaunieši varēs piedalīties Zoom nodarbībā, lai runātu par drošu attiecību pamatprincipiem.

Rīt, 2.decembrī plkst. 12.25 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties sarunā ar organizāciju Papardes zieds. “Papardes zieds” ir viena no Latvijas lielākajām nevalstiskajām organizācijām, kas veiksmīgi jau daudzus gadus strādā reproduktīvās veselības un tiesību jomā visā Latvijas teritorijā.

01.12.2021 Jaunieši tiešsaistē tiekas ar biedrību Papardes zieds, lai runātu par tēmu attiecības

30. novembrī, tikāmies ar biedrību Papardes zieds, lai runātu ar jauniešiem par tik svarīgu tēmu kā attiecības. Analizējām dažādus attiecību modeļus, starp klases biedriem, draugiem, ģimeni. Pārrunājām kā noteikt kā labāk rīkoties dažādās sarežģītās situācijās un uzzinājām kur vērsties, pēc palīdzības, ja nejūti tuvāko atbalstu un nav neviena apkārt kam vari uzticēties.

29.11.2021 Jaunieši piedalās adventes vainagu veidošanas meistarklasē!

25.novembrī jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties meistarklasē un izveidot savu adventes vainagu kopā ar Elīnu Kuplēnu. Elīna arī pastāstīja kā viņas hobijs un aizraušanās nu jau kļuvusi par profesionālu darbību. Viņa arī pastāstīja par savu ikdienu, kā top darbiņi, kā strādāt ar klientiem, kā veidot uzņēmējdarbību šajā jomā.

29.11.2021 Jaunieši, projekta ietvaros, tiešsaistē tiekas izglītojošās un aizraujošās nodarbībās.

Jauniešiem bija iespēja tikties ar organizāciju Start Strong, kas specializējas karjeras un biznesa apmācību vadīšanā jauniešiem. Runājām par darba intervijas norisi. Ko no manis sagaida darba devējs darba intervijā, ko tajā runāt un, par ko klusēt, kā uzsvērt savas stiprās puses un, ko teikt par vājajām, kā būt atšķirīgam un atmiņā paliekošam?

24.11.2021 25. novembrī jauniešiem būs iespēja runāt par emocionālo ēšanu ar Ilonu Zālmani

Ilonai sports un kustības ikdienā ieņem lielu lomu. Otra viņas lielā aizraušanās ir uztura zinātne apvienojumā ar psiholoģiju – izpratne par cilvēku paradumiem, pārmaiņu ieviešana, veselīgas attiecības ar ēdienu.

23.11.2021 24. novembrī jauniešiem būs iespēja piedalīties darba intervijas simulācijas nodarbībā

Trešdien, 24.novembrī plkst. 12.25, jauniešiem būs iespēja tikties ar organizāciju Start Strong, kas specializējas karjeras un biznesa apmācību vadīšanā jauniešiem. Runāsim par darba intervijas norisi. Ko no manis sagaida darba devējs darba intervijā, ko tajā runāt un, par ko klusēt, kā uzsvērt savas stiprās puses un, ko teikt par vājajām, kā būt atšķirīgam un atmiņā paliekošam.