Ziņas

04.03.2021 "Bērnu un jauniešu mentālās veselības nedēļa ‘Runā ar mani”"

Visas nedēļas garumā no 8. līdz 14. martam Debesmanna.com organizētā pasākuma "Bērnu mentālās veselības nedēļa ‘Runā ar mani”" ietvaros piedāvājam bezmaksas psihiskās veselības atbalsta konsultācijas bērniem un jauniešiem. psihologi@papardeszieds.lv vai arī zvanot, rakstot SMS vai WhatsApp ziņu uz + 371 26515234, lai vienotos par tikšanās laiku un pla

04.03.2021 Zoom saruna ar Eiropas Parlamenta deputāti, Kultūras un izglītības komitejas viceprezidenti Daci Melbārdi.

10. martā, plkst. 15:00 tiekamies Zoom sarunā ar Eiropas Parlamenta deputāti, Kultūras un izglītības komitejas viceprezidenti Daci Melbārdi. Diskusijas daļā uzzināsim vairāk par Eiropas Parlamentu un Kultūras un izglītības komiteju. Iepazīsim arī pašu Daci Melbārdi un viņas lomu Eiropas Parlamentā un Kultūras un izglītības komitejā.

04.03.2021 Vērtīgi materiāli no Latvijas Sarkanais Krusts

LSK un LSKJ regulāri sagatavo informatīvus materiālus – bukletus, brošūras, skrejlapas, pastkartes u.tt. – ar kuru palīdzību iedzīvotāji tiek informēti par dažādām aktuālām tēmām saistībā ar veselības veicināšanu, mentālo veselību, pirmo palīdzību un citām svarīgām tēmām. Informatīvie materiāli tiek izdoti LSK un LSKJ īstenoto projektu ietvaros. Tāpat, aicinām iepazīties ar sadarbības partneru vei

02.03.2021 Kultūras un izklaides profesionāļi dalīsies savās zināšanās vērtīgās meistarklasēs

Kam ir jāpiemīt, kas ir jāzina, lai spētu sevi pierādīt un konkurēt izvēlētajā profesijā?Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs radošās industrijas profesionāļi, kuri dalīsies savās zināšanās un praktiskos piemēros, kas balstīti uz katra paša pieredzi.Fundamentāla «esence» par tev svarīgāko.

24.02.2021 Valentīndienas konkurss noslēdzies!

Mūsu Valentīndienas viktorīnas uzvarētāja! Evelīna Kalēja, no sirds apsveicam!

24.02.2021 "Jaunatnes politikas pamatnostādnes 2021. – 2027. gadam" nodotas sabiedriskajai apspriešanai.

Plānošanas dokuments "Jaunatnes politikas pamatnostādnes 2021. – 2027. gadam" ir nodots sabiedriskajai apspriešanai. Tiek aicināti jaunatnes jomas pārstāvji, paši jaunieši un citi interesenti, izteikt savu viedokli līdz šā gada 8. martam!

24.02.2021 Jauniešu medijpratības mācības šā gada 2. un 4. martā!

Nevalstiskā organizācija “IREX” ir starptautiska organizācija, kas realizē izglītības un attīstības iniciatīvas visā pasaulē. Sadarbībā ar sešām universitātēm Baltijas valstīs, tādām kā Latvijas Universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte, Tartu Universitāte un Tallinas Universitāte Igaunijā, Viļņas Universitāte un Vitautas Magnus Universitāte Lietuvā, šobrīd tiek realizēts “Medijpratības projekt

24.02.2021 Iespēja pieteikties AS "Latvenergo" rīkotajam gada vērienīgākajam notikumam fizikā – erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments".

Līdz 26. februārim 8. un 9. klašu skolēniem un skolotājiem ir iespēja pieteikties AS "Latvenergo" rīkotajam gada vērienīgākajam notikumam fizikā – erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments". Piedaloties konkursā, skolēniem būs iespēja veikt gan teorētiskus, gan praktiskus uzdevumus par zaļo fiziku, kā arī sacensties par vērtīgām balvām.

19.02.2021 Dienvidkurzemes novada un Liepājas jauniešu aptauja

Šobrīd īstenojam plānotā Dienvidkurzemes novada teritorijas un Liepājas pilsētas 13 līdz 25 gadus veco jauniešu aptauju, lai noskaidrotu jauniešu vērtējumus par sev pieejamajām iespējām brīvā laika pavadīšanai, izglītībai, darbam un citos aspektos. Vēlamies lūgt arī Tevi, Nīcas jaunieti, piedalīties un aizpildīt nelielu aptaujas anketu.

15.02.2021 Aicina pieteikties 8. un 9. klašu skolēnus un skolotājus konkursam "FIZMIX Eksperiments"

Līdz 26. februārim 8. un 9. klašu skolēni un skolotāji aicināti pieteikt komandas AS "Latvenergo" organizētajam erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments". Šogad konkursa vadošais temats ir "zaļā fizika", tādēļ jaunieši konkursa norises gaitā tiks rosināti interesēties par to, kā fizikas zināšanas noder atjaunīgo resursu iegūšanā un efektīvā izmantošanā.