Ziņas

25.11.2020 Vecāku WhatsApp grupas: palīgrīks vai negāciju izlādes vieta?

iMūsdienu tehnoloģiju iespējas ļauj vecākiem arvien vairāk iesaistīties bērnu skolas dzīvē – tiešsaistē redzamas sekmes, reāllaika paziņojumi par uzvedību, kā arī uzdotie mājasdarbi, savukārt, par teju neatņemamu ikdienas saziņas rīku ir kļuvušas klases vecāku WhatsApp grupas.

17.11.2020 Vislatvijas 18. novembra sportiskais izaicinājums "Brīvības skrējiens"

Turpinot šogad iesāktās kopā skriešanas tradīcijas, jauniešu ielu sporta kustība “Ghetto Games”, aicina svinēt Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienu 18.novembrī, piedaloties sportiskā izaicinājumā “Brīvības skrējiens”.

13.11.2020 Atskats uz paveikto

Nu jau esam iejutušies jaunajās un skaistajās telpās, tāpēc, nu, vēlamies prieku par paveikto nodot arī virtuāli.Jauniešu centrā divus mēnešus aktīvi tika veikti vērienīgi remontdarbi, remondarbi norisinājās no jūnija līdz 3. augustam, kad arī organizējām atkal atvēršanas svētkus un aicinājām visus viesoties pie mums.

13.11.2020 Oktobra atskats

Sākot no š.g. septembra, Jaunatnes lietu speciāliste Madara Mihelsone ir uzsākusi dalību jaunatnes lietu specīālistu apmācībās. Saskaņā ar Jaunatnes likuma 5.panta ceturto daļu, ja pašvaldībā darbu ar jaunatni nodrošina jaunatnes lietu speciālists, viņš ir apmācāms Ministru kabineta noteikumu Nr. 1047 "Jaunatnes lietu speciālistu apmācības kārtība".

13.11.2020 Time to move

Oktobrī, Jauniesu centrs piedalījās akcijā un iecilpoja Eiropā, TIME TO MOVE kampaņas uzlabojām fizisko formu un prātu. Kopumā tika pieveikti 6km distancie un atbildēts uz dažādiem erudīcijas jautājumiem par Eiropu,izmantojot aplikāciju loquiz. 

10.11.2020 Karjeras izvēle ir viens no svarīgākajiem lēmumiem

 Lēmumu par karjeras izvēli pieņem katrs pats.  Bet saprast, kas Tev ir vispiemērotākā profesija, var palīdzēt vecāki, skolotāji, draugi un citi cilvēki. Izmanto Valsts Izglītības attīstības aģentūras radīto digitālo padomdevēju un uzzini, kā Tev karjeras izvēlē var palīdzēt citi.  Kliko arī uz bultiņām un izlasi par daudzām profesijām un iespējām tās sev “pielaikot”. https://ki.viaa.gov.lv

10.11.2020 We are looking for volunteers

Are you open to new opportunities? Do you like organizing different events and workshops? Do you like fresh country air? If the answer is “YES” then we have a fantastic offer for you! WHAT? Solidarity Volunteering project “Solidarity seekers”. WHERE? In Nīca, Latvia WHEN? From February 2021 until September 2021

10.11.2020 Pārgājiens putnu dienu ietvaros

Sestdien, 3. oktobrī, Nīcas Jauniešu centrs devās PUTNU DIENU "PUTNI UN CITI PAPES IEMĪTNIEKI"pārgājienā. Kopā ar zinošu vides gidu un ornitologu atzīmējām Putnu dienas, iepazīstot putnus un atklājot kāpu un ūdeņu dabas daudzveidību. Ar Slīteres dabas izglītības speciālistēm pētījām Papes kanāla ūdens dzīvniekus un augus, kā arī iejutāmies kāpu augu detektīvu lomā.

26.10.2020 Priecīga ziņa darba ar jaunatni veicējiem!

Priecīga ziņa darba ar jaunatni veicējiem! Sakarā ar Administratīvi teritoriālās reformas norisi 2021. gadā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 22. oktobrī izsludinājusi Valsts sekretāru sanāksmē jauno likumprojektu "Pašvaldību likums". Pateicoties aktīvai jaunatnes nevalstisko organizāciju iesaistei, likumprojektā darbs ar jaunatni iekļauts kā pašvaldību autonomā funkcija!

26.10.2020 "Ko darīt šodien, lai būtu konkurētspējīgs darba tirgū rīt?

Dažas atziņas no vakardienas live facebook portālā...Prognozes liecina, ka digitalizācija un automatizācija jau tuvākajā nākotnē sagādās nopietnus izaicinājumus plašam profesiju lokam!Tiešsaistes karjeras dienas speciālizlaidumā "Ko darīt šodien, lai būtu konkurētspējīgs darba tirgū rīt?" Varēja uzzināt kādas tad ir tendences darba tirgū un uz ko mums gatavoties?