Ziņas

02.03.2021 Kultūras un izklaides profesionāļi dalīsies savās zināšanās vērtīgās meistarklasēs

Kam ir jāpiemīt, kas ir jāzina, lai spētu sevi pierādīt un konkurēt izvēlētajā profesijā?Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs radošās industrijas profesionāļi, kuri dalīsies savās zināšanās un praktiskos piemēros, kas balstīti uz katra paša pieredzi.Fundamentāla «esence» par tev svarīgāko.

24.02.2021 Valentīndienas konkurss noslēdzies!

Mūsu Valentīndienas viktorīnas uzvarētāja! Evelīna Kalēja, no sirds apsveicam!

24.02.2021 "Jaunatnes politikas pamatnostādnes 2021. – 2027. gadam" nodotas sabiedriskajai apspriešanai.

Plānošanas dokuments "Jaunatnes politikas pamatnostādnes 2021. – 2027. gadam" ir nodots sabiedriskajai apspriešanai. Tiek aicināti jaunatnes jomas pārstāvji, paši jaunieši un citi interesenti, izteikt savu viedokli līdz šā gada 8. martam!

24.02.2021 Jauniešu medijpratības mācības šā gada 2. un 4. martā!

Nevalstiskā organizācija “IREX” ir starptautiska organizācija, kas realizē izglītības un attīstības iniciatīvas visā pasaulē. Sadarbībā ar sešām universitātēm Baltijas valstīs, tādām kā Latvijas Universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte, Tartu Universitāte un Tallinas Universitāte Igaunijā, Viļņas Universitāte un Vitautas Magnus Universitāte Lietuvā, šobrīd tiek realizēts “Medijpratības projekt

24.02.2021 Iespēja pieteikties AS "Latvenergo" rīkotajam gada vērienīgākajam notikumam fizikā – erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments".

Līdz 26. februārim 8. un 9. klašu skolēniem un skolotājiem ir iespēja pieteikties AS "Latvenergo" rīkotajam gada vērienīgākajam notikumam fizikā – erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments". Piedaloties konkursā, skolēniem būs iespēja veikt gan teorētiskus, gan praktiskus uzdevumus par zaļo fiziku, kā arī sacensties par vērtīgām balvām.

19.02.2021 Dienvidkurzemes novada un Liepājas jauniešu aptauja

Šobrīd īstenojam plānotā Dienvidkurzemes novada teritorijas un Liepājas pilsētas 13 līdz 25 gadus veco jauniešu aptauju, lai noskaidrotu jauniešu vērtējumus par sev pieejamajām iespējām brīvā laika pavadīšanai, izglītībai, darbam un citos aspektos. Vēlamies lūgt arī Tevi, Nīcas jaunieti, piedalīties un aizpildīt nelielu aptaujas anketu.

15.02.2021 Aicina pieteikties 8. un 9. klašu skolēnus un skolotājus konkursam "FIZMIX Eksperiments"

Līdz 26. februārim 8. un 9. klašu skolēni un skolotāji aicināti pieteikt komandas AS "Latvenergo" organizētajam erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments". Šogad konkursa vadošais temats ir "zaļā fizika", tādēļ jaunieši konkursa norises gaitā tiks rosināti interesēties par to, kā fizikas zināšanas noder atjaunīgo resursu iegūšanā un efektīvā izmantošanā.

15.02.2021 Aptauja par skeitparka izveides nepieciešamību Nīcā

Nīcas Jauniešu centrs, sadarbībā ar Nīcas novada domi, vēlamies katram piedāvāt iespēju izteikt savu viedokli un palīdzēt mums saprast - Vai Nīcā ir nepieciešama skeitparka trase?Dodies uz zemāk redzamo linku, atbildi uz jautājumiem un iesaisties svarīgu lēmumu pieņemšanā.

11.02.2021 Valentīndienas noskaņas NJC

Ja šodien garastāvoklis nekāds, viss apnicis, ilgi neesi neko pozitīvu dzirdējis, tad nostaigā garām Nīcas jauniešu centram, logos esam ielikuši pozitīvos komplimentus, tas Tev noteikti uzlabos garastāvokli un liks pasmaidīt šodien! ❤ #valentinesday #valentines #beminevalentine

09.02.2021 NJC valentīndienas viktorīna 12.februārī

Piedalies NJC Valentīndienas online viktorīnā! Atbildi uz 14 jautājumiem saistītiem ar Valentīndienu un laimē saldumu kasti. Balvas saņemšana NJC, pirmdienā, 15.02. iepriekš vienojoties par laikiem.