Ziņas

06.05.2021 Nīcas jaunieši aicināti apsveikt savas māmiņas ar pašu gatavoties apsveikumiem!

Svētdien, 9. maijā, svinēsim Mātes dienu! Apsveic savu mīļo māmiņu skaisti un no sirds ar paša gatavotu apsveikuma kartiņu!

05.05.2021 Atbalsti savu favorītu konkursā "Mana pavasara sajūta"

Paziņojam, ka fotogrāfiju iesūtīšana konkursā "Mana pavasara sajūta" ir noslēgusies! Un nu ir laiks vērtēšanai, bet, lai viss būtu godīgi, vērtēšana norisināsies 2 kārtās.1.kārta - atvērtais balsojums, kur ikviens aicināts atbalstīt savu favorītu, spiežot uz linku un izvēloties attiecīgo kārtas numuru, kas sakrīt ar favorīta fotogrāfijas kārtas numuru. ( numuri izvēlēti pēc nejaušibas principa).Sv

28.04.2021 Arī Nīcas jauniešu labais piemērs atzīmēts kartē "Tapis ar jauniešu enerģiju"

Katra organizācija un jauniešu aktivitāte, kura ievietota kartē, saņem kvalitātes zīmi “Tapis ar jauniešu enerģiju” jeb tautā saukts arī par BLĪKŠĶI. Jo vairāk organizāciju un aktivitāšu, kurām piešķirta šāda zīme, jo vieglāk parādīt sabiedrībai un lēmumu pieņēmējiem, kādas aktivitātes ir tapušas ar jauniešu enerģiju, un cik būtiski, ka jauniešiem līdzās ir jaunatnes o

28.04.2021 Latvijas Pašvaldību savienību ir apkopojusi ieteikumus pašvaldībām darba ar jaunatni

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA) un Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) ir izveidojusi rokasgrāmatu un apkopojusi ieteikumus pašvaldībām darba ar jaunatni sistēmas attīstībai un darba ar jaunatni veikšanai pēc administratīvi teritoriālās reformas.

28.04.2021 Jauniešu teātra studijā "Kāpnes" tapusi Zoom seriālluga "Augšup pa lejupejošām kāpnēm" pēc Belas Kaufmanes romāna motīviem

Jauniešu teātra studijā "Kāpnes" tapusi Zoom seriālluga "Augšup pa lejupejošām kāpnēm" pēc Belas Kaufmanes romāna motīviemPirmizrāde – 2021. gada 2. maijā. 12.00Sērijas garums – 30 minūtesRežisors – Gusts Ābele

26.04.2021 Nīcas jauniešu centrs talko Bernātos

Šodien NJC devās talkot uz Bernātu dabas parku. Liels paldies manai dāmu komandai par darbiņu. Uzgājām daudz, interesantus atradumus. Nobrīnījāmies ko tikai cilvēki aiz sevīm neatstāj. Mūsu lielākais atradums bija vecs TV, kas izmests mežā. Bet kopumā bija liels prieks par atkal redzēšanos, kopā būšanas prieks bija neizsakāms. Foršas sarunas un svaigs gaiss.

21.04.2021 24. aprīlī piedalies Lielajā Talkā, lai sakoptu vidi ap sevi

24. aprīlī piedalies Lielajā Talkā! Uzņem foto un sūti mums - kā padari vidi ap sevi "zaļāku"(whatsapp - 25455173). Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos Lielajā Talkā, ir – vēlēšanās to darīt!

21.04.2021 Nīcas novada izzināšanas spēle “KultūrTaka” ir noslēgusies, uzvarētāji noskaidroti

No 15.marta – 11.aprīlim ikvienam aplikācijas Actionbound lietotājam bija iespēja izzināt Nīcas novadu aizraujošā spēlē – “KultūrTaka”. Tika izveidoti divi maršruti Nīca – Rude un Pērkone – Bernāti - Jūrmalciems – Kalnišķi, kur dalībniekiem bija jāatrod dažādi objekti/vietas un jāatbild uz jautājumiem.

21.04.2021 Paldies par dalību Nīcas jauniešu centra Lieldienu pasākumā!

Nīcas jauniešu centrs pirmo reizi organizēja Lieldienu slēpņošanas spēli jauniešiem un bērniem Nīcā un Rudē. Pasākums guva ļoti lielu atsaucību, par ko Nīcas jauniešu centram ir liels prieks, jo tas nozīmē, ka šāds pasākums visiem ir ļoti paticis un izraisījis azarta sajūtu. Pēc jauniešu un bērnu pieprasījuma, nolēmām, ka Lieldienu slēpņošanas spēli noteikti ieviesīsim kā ikgadēju tradīciju.

21.04.2021 AICINA SKOLĒNUS PIETEIKTIES VASARAS DARBAM NĪCAS NOVADA DOMĒ

Veicinot skolēnu īslaicīgu (vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot)) nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, skolēniem tiek nodrošināta iespēja iegūt darba prasmes, iemaņas un pieredzi. Par paveikto darbu skolēns saņem atalgojumu vismaz valstī noteiktās minimālās darba algas apmērā par pilnu nostrādāto darba laiku mēnesī.