Ziņas

12.10.2021 Jaunieši var pieteikties bezmaksas ceļojumam pa Eiropu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina Latvijas jauniešus vecumā no 18 līdz 20 gadiem, piedalīties Eiropas Savienības (ES) iniciatīvā “DiscoverEU”, kas ik gadu pilngadību sasniegušiem eiropiešiem sniedz iespēju bez maksas ceļot pa Eiropu, palīdzot izprast Eiropas daudzveidību, iepazīt Eiropas kultūras bagātību un iegūt jaunus draugus.

05.10.2021 Oktobrī tiek organizētas mentālās veselības grupas jauniešiem Nīcā

Lieliska iespēja aiziet šodien uz otro nodarbību, lai iepazītos ar viesiem no Liepājas un Aizputes biedrībām. Dod iespēju jaunām zināšanām sasniegt tevi!

05.10.2021 Jaunieši pulcējās Nīcas jauniešu centrā uz pasākumu "Jauniešu vakars"

Š.g. 1.oktobra vakarā, jaunieši pulcējās Nīcas jauniešu centrā uz pasākumu "Jauniešu vakars" Priecājamies, ka pasākumus bija ļoti gaidīts jauniešu vidū, par to liecina apmeklētāju skaits. Pasākuma laikā organizējām Air hockey turnīru, kur 3 labākie tika apbalvoti. Cīņa bija sīva un ļoti aizraujoša. Gatavojām arī dažādas uzkodas ar kurām našķoties pasākuma laikā.

04.10.2021 6. oktobrī ikviens varēs piedalīties rokdarbu darbnīca Nīcas jauniešu centrā

Darbnīca jaunākajiem Nīcas jauniešu centrs apmeklētājiem. Visi materiāli tiks nodrošināti bezmaksas. Tiekamies sākot no plkst. 14.00 tev ērtā laikā līdz plkst.17.00.

04.10.2021 Jaunieši iepazīst fotogrāfa profesiju projekta "EJAM TĀLĀK" ietvaros

Š.g. 1.oktobrī jauniešiem bija iespēja tikties ar radošas profesijas pārstāvi - fotogrāfi Kitiju Vamzi. Kitija jauniešiem pastāstīja vairāk par šo profesiju, kā pati no hobija uzsāka profesionālāku darbību, kā notiek darbs ar klientiem, kā tiek organizētas fotosesijas, kur un kā apstrādāt fotogrāfijas.

04.10.2021 Pie jauniešie viesojas Ritvars Embrekts no Radošās apvienības Šarmants

Š.g. 30.septembrī Nīcas jauniešu centrā viesojās Ritvars Embrekts no Radošā apvienība Šarmants. Pasākuma tēma bija projektu vadība un pasākumu organizēšana. Ritvars pastāstīja par sevi, savu pieredzi, profesionālo darbību.

04.10.2021 Jaunieši iepazīst neirografikas metodi projekta "EJAM TĀLĀK" ietvaros

Pagājušo svētdien Nīcas apkaimes jauniešiem bija iespēja iepazīties ar neirografiku Lindas Arelas pavadībā. Pasākuma laikā apzinājām emocijas,kas mums traucē drošības sajūtai, pārliecībai par sevi un savu sapņu sasniegšanā un tad izzīmējām tās caur radošu terapeitisku metodi-neirografiku, transformējot traucējošo vai negatīvo tajā,kā vēlamies turpmāk justies.

27.09.2021 Bērniem būs iespēja veidot makeup skices Nīcas jauniešu centrā

Jau rīt, Nīcas jauniešu centrā būs iespēja jaunākajiem Nīcas un Otaņķu pagastu iedzīvotājiem izveidot pašiem savu makeup skici. Strādāsim ar īstu dekoratīvo kosmētiku, viss tiks nodrošināts bezmaksas. Tiekamies sākot no plkst. 14.00 tev ērtā laikā līdz plkst.17.00.

27.09.2021 Jaunieši iepazīst emociju pasauli ar Elitu Karzoni

Š.g. 22.septembrī jaunieši tikās ar ar akreditētu emotologu jeb emociju konsultantu Elitu Karzoni, lai uzzinātu vairāk par emocijām, kuras mums ir ikdienā un par to, kā iemācīties atpazīt emocijas.

27.09.2021 Jaunieši tiekas ar sertificētu kouču Lindu Arelu

Š.g.16.septembrī jauniešiem bija lieliska iespēja tikties ar Linda Arela- atbalsts pašizaugsmē un pārmaiņās, sertificētu kouču. Kā atzina jauniešI - vārds koučs ir itkā dzirdēts, bet trūkst dziļākas izpratnes par to, ko tad koučs dara un kā var jaunietim palīdzēt. Kā Linda pastāstīja, ir dažāda veida kouči, kuri specializējas uz noteiktu virzienu, piemēram, dzīvestils izaugsme, motivācija utt.