Ziņas

19.09.2022 Jauniešiem bija iespēja uzzināt vairāk par Kurzemes Biznesa inkubatoru

Šodien tikāmies ar Kurzemes Biznesa inkubatora valdes priekšsēdētāju Salvi Rogu .Uzzinājām, kas tad īsti ir KBI. Kurzemes Biznesa inkubators dibināts 2008. gadā ar mērķi veicināt uzņēmējdarbības attīstību Kurzemē.

15.09.2022 19. septembrī jauniešiem būs iespēja tikties ar Salvi Rogu no KBI

Pirmdien, 19.septembrī plkst. 13.55 tiksimies ar Kurzemes Biznesa inkubatora valdes priekšsēdētāju Salvi Rogu. Uzzināsim kas īsti ir Kurzemes Biznesa inkubators? Kādi ir KBI mērķi? Kā Tu vari nākotnē iesaistīties KBI?

05.09.2022 Jauniešiem aktīva nedēļas nogale ar vērtīgiem pasākumiem!

2. Septembrī Dienvidkurzemes jauniešiem bija iespēja tikties ar Krāsu Karuselis , kas ikdienā strādā kā pasākumu organizatori. Tikšanās laikā vairāk uzzinājām par to kā notiek pasākumu plānošanas process, kas jāņem vērā un no kā būtu jāuzmanās. Pasākumu plānošana ir radošs un ļoti atbildīgs darbs.

29.08.2022 Jaunieši viesojas Aizputē!

23.augustā Nīcas jaunieši viesojāmies Aizputē, pieredzes apmaiņas braucienā kopā ar Liepājas jauniešiem! Tīklojāmies, guvām jaunu pieredzu, diskutējām par aktuālām tēmām, ar mērķi, uzlabot vidi Dienvidkurzemes un Liepājas jauniešiem. Piedalījāmies arī orientēšanās spēlē pa Aizputi un spēlējām simulāciju spēli, lai izprasti lēmumu pieņemšanas procesus starp dažādām institūcijām.

26.08.2022 3. septembrī, plkst. 13.00 randiņš ar studentu Nīcas jauniešu centrā!

Super vērtīgs pasākums 3. septembrī, sestdienā, plkst. 13.00 Nīcas jauniešu centrs telpās!Tev būs lieliska un ekskluzīva iespēja tikties uz "randiņu" ar studentēm no Latvijas Universitātes, lai neformālā gaisotnē uzzinātu vairāk par šīs augstskolas iespējām un skolas vidi.Ja jau sāc plānot kur dosies mācīties vai kādu profesiju apgūt, tad noteikti apmeklē šo pasākumu, lai jau tagad saprastu vai

26.08.2022 Jauniešiem būs iespēja iepazīt pasākumu organizatoru profesiju!

Hey, Dienvidkurzemes jaunieti! Vai kādreiz esi aizdomājies kā paiet pasākumu organizatoru ikdiena? Ko īsti viņi dara? Kā sagatavojas un plāno pasākumus? Kā pārvar satraukumu un kur smeļas idejas?

26.08.2022 Jaunieši tiekās ar kouču Ilzi Ernestsoni

4. augustā, jaunieši tikās uz praktisku un izzinošu nodarbību koučinga radošuma tehnikas kopā ar Ilzi Ernestsoni. Uzzinājām kas ir koučings, gan arī par veidiem kā praktiski sevi motivēt ikdienā un piepildīt savus sapņus, nebaidoties no tiem, bet ļaujoties. Paldies par lielisko nodarbību, jaunieši jutās iedvesmoti un gatavi mainīt lietas ikdienā, kas stājas pretī sapņiem.

16.08.2022 Jaunieši Nīcā spēlē spēli "Pārnesums"!

11.augustā jaunieši tikās Nīcas sporta laukumā, lai spēlētu Pārnesums un tiktos ar jauniem cilvēkiem! Katrai komandai, spēles uzdevums ir iegūt un nogādāt astoņus priekšmetus, savā laukuma pusē. To drusku apgrūtina viduslīnija, jo viņu šķērsojot pretējās komandas spēlētāji drīkst sasaldēt mērķu vajātājus.

16.08.2022 24. augustā jaunieši aicināti tikties ar sertificētu kouču Ilzi Ernestsoni

24. augustā plkst. 14.00 Nīcas jauniešu centrā jauniešiem būs iespēja tikties ar sertificētu kouču Ilzi Ernestsoni.Koučinga pieeja jo īpaši aktuāla ir kļuvusi šobrīd, mūsdienu steidzīgajā laikmetā, kad visa ir par daudz un visā notikumu virpulī aizmirstam par sevi, savām patiesajām velmēm, mērķiem.

16.08.2022 17.augustā jauniešiem būs iespēja pilnveidot savu personību.

Jau rīt, 17. augustā plkst. 14.00 tiksimies uz praktisku un izzinošu nodarbību ar Dace Aivare un Sandra Plostniece.Mūsdienās lielāka vērtība ir savu individuālo prasmju apzināšanās un pilnveidošana, kā arī spēja pielāgoties mainīgajiem apstākļiem, nevis kādas potenciāli pieprasītas profesijas izvēle.