Ziņas

02.08.2021 Jaunieši apgūst jaunas prasmes "Atbalsta.punkts.jauniešiem" projekta ietvaros

28.jūlijā notika trešais no projekta "Atbalsta.punkts.jauniešiem" pasākumiem Nīcas apkārtnes jauniešiem. Šoreiz mums bija radoša aktivitāte - izgatavojām palešu mēbeles, lai jauniešiem Nīcā ir pašiem savs atpūtas stūrītis. Arņa Ansuļa vadībā jaunieši skrūvēja, nagloja, krāsoja, montēja un iepazina galdnieka profesiju. 

02.08.2021 Rīt tiks organizēta radoša meistarklase jauniešiem Jūrmalciemā

Jau rīt - iespēja izpausties uz audekla un izlikt savas emocijas, domas un sajūtas. Kopā ar biedrību "Keep the Change" organizējam gleznošanas meistarklasi. 

28.07.2021 Tiks organizēta meistarklase jauniešiem par palešu mēbeļu izgatavošanu!

JAUNIETI - ŠĪ IR TAVA IESPĒJA! Kāda iespēja? Iekārtot foršu atpūtas vietu Nīcas centrā. Būs vieta, kur pačillot kopā ar saviem draugiem Aicinām #Nīcas apkaimes 5. līdz 12. klases jauniešus piedalīties šajā aktivitātē, kurā būs gan sarunas, gan iespēja radoši izpausties!

28.07.2021 Norisinās otrais no projekta "Atbalsta.punkts.jauniešiem" pasākums.

2021.gada 25.jūlijā notika otrais no projekta "Atbalsta.punkts.jauniešiem" pasākumiem Nīcas apkārtnes jauniešiem.Pasākums norisinājās Laivu Noma Plostnieki.

22.07.2021 Izsludināta pieteikšanās LJP vasaras akadēmijai

Ar patiesu prieku ziņoju, ka esam izsludinājuši pieteikšanos LJP vasaras akadēmijai - kuras mērķis ir iedvesmot jauniešus kļūt par savas paaudzes līderiem - veidojot jauno jaunatnes NVO paaudzi.

22.07.2021 Tiks organizēts otrais projekta "Pumpurs" pasākums jauniešiem.

Vēlies labi pavadīt laiku un būt foršā kompānijā?Vēlies viskautko uzzināt par ceļošanu, piedzīvojumiem, projektiem, pašizaugsmi, izaicinājumiem un iespējām?Tad 2021.gada 25.jūlijā plkst. 17:00 dodies uz Laivu Noma Plostnieki kur notiks otrais no projekta "Atbalsta.punkts.jauniešiem" pasākumiem #Nīcas apkārtnes #jauniešiem.Šoreiz saruna ar Raivis Kalējs un Alena Eldmane.

01.07.2021 aicina piedalīties konkursā “Mana Dienvidkurzemes identitāte”

Jaunā Dienvidkurzemes logotipa idejau izstrādes konkurss “Mana Dienvidkurzemes identitāte” norisināsies līdz 18. jūlijam.

28.06.2021 25. jūnijā notika pirmais pasākums projekta "Atbalsta.punkts.jauniešiem" ietvaros.

25. jūnijā braucām uz Camping "Ērgļi", kur notika pirmais no vairākiem projekta "Atbalsta.punkts.jauniešiem" notikumiem Nīcas novada jauniešiem.Aktivitātes organizē- biedrība Keepthechange_ngo kopā ar Nīcas jauniešu centru.Visas aktivitātes finansē Eiropas Sociālais fonds projekts Pumpurs.

28.06.2021 Nīcas jaunieši piedalās Saulgriežu pasākumā

21. jūnijā piedalījāmies Nīcas kultūras centra organizētajā pasākumā un apguvām vainagu pīšanas prasmes.

17.06.2021 25. jūnijā kempingā "Ērgļi" notiks pirmais no vairākiem projekta  "Atbalsta.punkts.jauniešiem" pasākumiem Nīcas novada jauniešiem

2021.gada 25.jūnijā plkst. 15:00 kempingā "Ērgļi" notiks pirmais no vairākiem projekta  "Atbalsta.punkts.jauniešiem" pasākumiem Nīcas novada jauniešiem, kuru organizē biedrība "Keep the Change". Aicinām Nīcas novada 5. līdz 12. klases jauniešus piedalīties šajā pasākumā, kurā būs gan sporta aktivitātes, gan dažādas spēles, gan laiks sarunām pie uzkodu galda.