Ziņas

Nīcas jauniešu centrs tiek sumināts konkursā

03.01.2022 Nīcas jauniešu centrs tiek sumināts konkursā "Labākais darbā ar jaunatni 2021"

28. decembrī konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2021” apbalvošanas ceremonijā tika sumināti vienpadsmit laureāti no visas Latvijas. Par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā tika izteikta atzinība pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni.

Jaunieši tiekas projekta

29.12.2021 Jaunieši tiekas projekta "Ejam Tālāk" noslēdzošajā pasākumā!

21.12.2021. Notika projekta “EJAM TĀLĀK” noslēdzošais pasākums - jauniešu līderu pirmā sanāksme. Projekta “EJAM TĀLĀK” mērķis bija veicināt jauniešu neformālo interešu grupu izveidi Nīcas un tuvāko pagastu un ciemu teritorijās, lai tādējādi radītu jauniešiem atbalstošu, motivējošu vidi un vairotu jauniešu ticību savām spējām, atbildības uzņemšanos par savas dzīves kvalitātes celšanu un vietējās

Atskats uz Ziemassvētku darbnīcu Nīcā

27.12.2021 Atskats uz Ziemassvētku darbnīcu Nīcā

21.decembrī plkst. 10.00 jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties Ziemassvētku darbnīcas meistarklasē Nīcas vidusskolā. Meistarklases laikā jaunieši veidoja kartiņas, lai apsveiktu savus tuviniekus svētkos un cepa arī piparkūkas, kuras katrs varēja izdekorēt pēc savas gaumes. Apgūtas jaunas prasmes, kā izveidot vienkāršas, bet skaistas budžeta klases dāvaniņas svētkos.

Projekta Ejam. Tālāk ietvaros jaunieši tiekas ar Liepājas teātra aktieri  un Daci Dieviņu divās meistarklasēs

23.12.2021 Projekta Ejam. Tālāk ietvaros jaunieši tiekas ar Liepājas teātra aktieri un Daci Dieviņu divās meistarklasēs

20.decembrī plkst. 15.00 jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties publiskās runas meistarklasē kopā ar Liepājas teātra aktieri Armandu Kaušeli un Daci Dieviņu. Meistarklases laikā runājām par to, kā uzstāties publikas priekšā, kā tam labāk sagatavoties, lai stress nepārņemtu kontroli pār mums.

Projekta

21.12.2021 Projekta "Ejam. Tālāk" ietvaros, jaunieši veido saliedētu komandu.

Piektdien 17.decembrī un pirmdien 20.decembrī plkst. 16.00 jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties meistarklasēs kopā ar Raivi Šulcu. Meistarklašu laikā ar dažādām neformālās izglītība metodēm uzzinājām kā veidot spēcīgu un saliedētu komandu, kas jauniešiem noderēs, veidojot savu interešu grupu novadā, gan uzturot pozitīvas attiecības klašu kolektīvos.

21. decembrī jaunieši varēs piedalīties vairākos pasākumos.

20.12.2021 21. decembrī jaunieši varēs piedalīties vairākos pasākumos.

21. decembrī plkst. 10.00 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties piparkūku cepšanas un kartiņu gatavošanas meistarklasēs. Visi materiāli tiks nodrošināti un meistarklasi iespējams apmeklēt bezmaksas. Lieliska iespēja apgūt jaunas prasmes un iepriecināt savus draugus un tuviniekus ar paša gatavotām piparkūkām vai apsveikuma kartiņu.

Jaunieši izgaismo Nīcas pagasta centru ar pašu veidotiem gaismas objektiem

20.12.2021 Jaunieši izgaismo Nīcas pagasta centru ar pašu veidotiem gaismas objektiem

16. decembrī jaunieši piedalījās meistarklasē, lai izveidotu gaismas laternas. Gaismas laternas rotās Nīcas centru, radot Ziemassvētku sajūtu ikvienam iedzīvotājam.Paldies jauniešiem par lielo interesi un vēlmi izgaismot tumšos ziemas vakarus, nesot gaismu ikviena sirdī.

Jau rīt jaunieši mācīsies kā veidot saliedētu komandu kopā ar Raivi Šulcu!

16.12.2021 Jau rīt jaunieši mācīsies kā veidot saliedētu komandu kopā ar Raivi Šulcu!

Piektdien 17.decembrī un pirmdien 20.decembrī plkst. 16.00 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties meistarklasēs kopā ar Raivi Šulcu. Meistarklašu laikā ar dažādām neformālās izglītība metodēm uzzināsim kā veidot spēcīgu un saliedētu komandu, kas jauniešiem noderēs, veidojot savu interešu grupu novadā.

Jaunieši gatavojas Ziemassvētkiem!

16.12.2021 Jaunieši gatavojas Ziemassvētkiem!

Paldies jauniešiem par lielo interesi un vēlmi izgaismot tumšos ziemas vakarus, nesot gaismu ikviena sirdī. Paldies Nīcas vidusskola kolektīvam un atsaucīgajiem skolotājiem par palīdzību meistarklases noorganizēšanā.

Projekta ietvaros jaunieši plāno Jauniešu dienas pasākumu

16.12.2021 Projekta ietvaros jaunieši plāno Jauniešu dienas pasākumu

15. decembrī jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties meistarklasē/apmācībās kopā ar Radošās apvienības Šarmants vadītāju Ritvaru Embrektu. Meistarklases laikā praktiski strādājām, lai izplānotu no A-Z gada lielāko pasākumu - Jauniešu dienu. Runājām par mērķa noteikšanas paņēmieniem, par lektoru un mākslinieku uzrunāšanu, par sponsoru piesaisti, laika menedžmentu...