Ziņas

06.04.2021 Jauniešiem un jaunatnes jomas darbiniekiem aprīlī pieejami daudzveidīgi vietēji un starptautiski tiešsaistes semināri

2021. gada aprīlī Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) jauniešiem, darbā ar jaunatni iesaistītajiem, organizācijām un pašvaldībām piedāvās daudzveidīgus vietēja mēroga un starptautiskus seminārus un projektu darbnīcas.

26.03.2021 Konference “Nākotne gudrā lauksaimniecībā”

Strauji tuvojas mācību gada noslēgums 9.klašu audzēkņiem. Ko darīt tālāk? Turpināt mācības vidusskolā vai – nākamo triju gadu laikā apgūt ne vien vidusskolas kursu, bet arī kādu praktisku arodu, lai sāktu pelnīt patstāvīgi? Vēl ir laiks izdomāt. Tādēļ aicinām skolēnus, viņu vecākus, kā arī pedagogus piedalīties tiešsaistes konferencē "Nākotne gudrā lauksaimniecībā" par iespējām jau pēc 9. klases i

22.03.2021 Jauniešiem iespējams pieteikties dalībai programmā "Ceļa zīmes"

Kā kļūt par skautu un gaidu 100 dienās? Iesaisties programā "Ceļa zīmes"!“Ceļa zīmes” ir trīs mēnešus gara izziņas un socializēšanās programma jauniešiem vecumā no 14 līdz 17 gadiem.

22.03.2021 Jaunieši aicināti piedalīties Baltijas jūras projekta ŪDENS NEDĒĻĀ!

22. marts ir zināms kā Pasaules Ūdens Diena! Šogad UNESCO ASP(Asociēto skolu projekta) BSP (Baltic Sea Project) skolas Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Vācijā, Polijā un Lietuvā, atzīmē Ūdens nedēļu no 22.-26.martam.

16.03.2021 Aicina jauniešus izteikt viedokli, aizpildot aptaujas anketu!

Šobrīd tiek īstenota plānotā Dienvidkurzemes novada teritorijas un Liepājas pilsētas 13 līdz 25 gadus veco jauniešu aptauja, lai noskaidrotu jauniešu vērtējumus par sev pieejamajām iespējām brīvā laika pavadīšanai, izglītībai, darbam un citos aspektos. Vēlamies lūgt arī Tevi, Nīcas jaunieti, piedalīties un aizpildīt nelielu aptaujas anketu.

16.03.2021 KultūrTaka – orientēšanās spēle dabā

Nīcas novads ir bagāts ar kultūrvēsturisko mantojumu, neatkārtojamiem dabas skatiem un unikāliem stāstiem. Laikā, kad esam ierobežoti, lai satiktos klātienē, varam izmantot citus veidus, lai būtu klātesoši!

12.03.2021 Aicina aizpildīt anketu par nākotnes profesijām laukos

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) organizē konferenci par profesionālo izglītību Latvijā lauksaimniecības nozarē. Lai uzzinātu jauniešu viedokli par šo tēmu, LLKC aicina jauniešus (vecumā no 13-18 gadiem) aizpildīt aptaujas anketu līdz 17.03.2021., pl.17:00.

12.03.2021 Projektu konkurss “Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības programma” ietvaros

Sabiedrības integrācijas fonds izsludina atklātu projektu pieteikumu konkursu nevaldības organizācijām (NVO) programmas “Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības programma” ietvaros, lai veicinātu Latvijā dzīvojošo mazākumtautību un latviešu jauniešu dialoga attīstību un sadarbību, kā arī sekmētu mazākumtautību jauniešu līdzdalību pilsoniskās sabiedrības veidošanā, sekmētu kultūras mantojuma

10.03.2021 Aicina pieteikties biedrības un nodibinājumus Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursā Nīcas novadā

Nīcas novada dome aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, no 2021.gada 15. marta iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta PuMPuRS* ietvaros tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

04.03.2021 Iespēja piedalīties eTwinning medijpratības mēneša vebināros

Mūsu smadzenes katru dienu apstrādā milzīgu informācijas apjomu. Attālināto mācību laikā lielākoties tā pie mums nonāk elektroniski – mājas darbs eklasē, stunda Zoom videokonferencē, neatbildētu epastu kalni Gmail, ilgi gaidītā pēcpusdienas kafija ar draugiem vai kolēģiem WhatsApp, bilde no pastaigas Instagram, recepte vakariņām atrasta YouTube, suņa jaunākais triks publicēts TikTok utt.