Ziņas

08.05.2020 Palīdzība krīzes situācijā

Lieliska iespēja ikvienam jaunietim saņemt konsultāciju, jo šajā brīdī nevienam nav viegli un ir svarīgi saņemt palīdzību mirklī, kad tā ir visvairāk nepieciešama, lai spētu rast mieru sevī. Pusaudžu resursu centrs piedāvā šīs konsultācijas bezmaksas un kas ir svarīgi, vari atbildi saņemt uz savu jautājumu rakstot, jo dažreiz uzrakstīt ir vieglāk kā pateikt.

08.05.2020 Uzsākti remontdarbi Nīcas Jauniešu centrā

Jau pirms ārkārtas situācijas izsludināšanas Latvijā, tika uzsākti vērienīgi remontdarbi Nīcas Jauniešu centrā. Remontdarbus iesākām veikt paši, lai pēc tam ir lielāks gandarījums par paveikto, jo Jauniešu centrs daudziem jauniešiem ir kā otrās mājās, tāpēc svarīgs ir kopīgs un saliedēts komandas darbs.

08.05.2020 Liepāja velo vasara 2020

Ņemot vērā, ka mūspusē ziema tā īsti nebija, tad daudzi divritenim atpūtu nav devuši un turpina braukt ar to. Lai braukšanai ar divriteni, kas ir veselīga, lēta un mobila alternatīva ierastajiem iekšdedzes dzinēja darbināmiem transportlīdzekļiem, būtu foršāka „garša”, jau septīto gadu pēc kārtas Liepājas pusē tiek rīkots pasākums – „Liepājas velo vasara 2020”.

04.03.2020 Nīcas jauniešu diena 2020

29.februārī svinējām Nīcas Jauniešu dienas desmito gadadienu. Pie mums ieradās viesi no Kuldīgas, Dundagas, Jelgavas, Ventspils, Brocēniem, Saldus, Liepājas un Skrundas. Kopumā dienas daļu apmeklēja ap 170 jauniešiem. Dienas daļu jebkurš interesents varēja apmeklēt bezmaksas.

11.02.2020 Jauniešu dienas sapulce 16.02

16.02, svētdienā, visi aicināti uz Jauniešu dienas sapulci, darbības plāns aprakstīts pielikumā redzamajā attēlā. Visi laipni gaidīti! Tiekamies plkst. 14.00 NJC telpās.

11.02.2020 Jauniešu diena jau drīzumā

Jau šomēness svinēsim Jauniešu dienas tradīcijas desmito gadadienu! Šogad esam izvēlējušies īpašu datumu, 29. februāri, šis datums izceļas ar to, ka šāda diena ir tikai reizi četros gados.

11.02.2020 Izklaidējošas spēles ar Kety

Kety šodien mums noorganizēja ļoti jautru spēli. Spēles būtība, jāuzmet cipars seši un vari ēst šokolādi ar cimdiem rokās, bet šokolāde jāēd ar dakšiņu un nazīti, bet ja kāds no pārējiem spēlētājiem ir paspējis uzmest ciparu seši, tev jāpārtrauc šokolādes ēšana un instrumenti jānodod tam, kurš atkārtoti izmetis ciparu seši un tā spēle turpinās līdz šokolāde ir apēsta.

16.01.2020 Katanas turnīrs

Katana ir pasaulē plaši pazīstama stratēģiska galda spēle ģimenei. Spēlētāji iegūst resursus, lai uzbūvētu savas pavalsts ceļus, ciematus un pilsētas. Tas, savukārt, krāj punktus, kas tuvina uzvarai. Šī spēle Latvijas tirgū ir jau 12 gadus un nezaudē savu popularitāti. Tā ir top 30 galda spēle pasaulē un viena no top 5 Brain Games visvairāk pārdotajām galda spēlēm.

16.01.2020 Khinkali meistarklase ar Kety

Šodien Kety lutina mūsu vēderus ar Gruzīņu tradicionālo ēdienu - khinkali. Mums ļoti garšoja, tāpēc šo meistarklasi organizējām divas dienas pēc kārtas. ❤ #SolidaritySeekers #ESSolidaritatesKorpuss #JSPA #eusolidaritycorps

16.01.2020 Spēles angļu valodā

Katru nedēļu kopā ar Kety organizēsim spēles, lai ikviens jautrā veidā varētu pilnveidot savu angļu valodu. Šodien spēlējām Scrabble spelling. 1. vieta Monika Krūče 2.vieta Beāte Alksne 3.vieta Gabriela Annija Andersone. Turpini sekot līdzi informācijai, noteikti ziņosim par aktualitātēm.