Ziņas

01.12.2021 2. decembrī jaunieši varēs piedalīties Zoom nodarbībā, lai runātu par drošu attiecību pamatprincipiem.

Rīt, 2.decembrī plkst. 12.25 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties sarunā ar organizāciju Papardes zieds. “Papardes zieds” ir viena no Latvijas lielākajām nevalstiskajām organizācijām, kas veiksmīgi jau daudzus gadus strādā reproduktīvās veselības un tiesību jomā visā Latvijas teritorijā.

01.12.2021 Jaunieši tiešsaistē tiekas ar biedrību Papardes zieds, lai runātu par tēmu attiecības

30. novembrī, tikāmies ar biedrību Papardes zieds, lai runātu ar jauniešiem par tik svarīgu tēmu kā attiecības. Analizējām dažādus attiecību modeļus, starp klases biedriem, draugiem, ģimeni. Pārrunājām kā noteikt kā labāk rīkoties dažādās sarežģītās situācijās un uzzinājām kur vērsties, pēc palīdzības, ja nejūti tuvāko atbalstu un nav neviena apkārt kam vari uzticēties.

29.11.2021 Jaunieši piedalās adventes vainagu veidošanas meistarklasē!

25.novembrī jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties meistarklasē un izveidot savu adventes vainagu kopā ar Elīnu Kuplēnu. Elīna arī pastāstīja kā viņas hobijs un aizraušanās nu jau kļuvusi par profesionālu darbību. Viņa arī pastāstīja par savu ikdienu, kā top darbiņi, kā strādāt ar klientiem, kā veidot uzņēmējdarbību šajā jomā.

29.11.2021 Jaunieši, projekta ietvaros, tiešsaistē tiekas izglītojošās un aizraujošās nodarbībās.

Jauniešiem bija iespēja tikties ar organizāciju Start Strong, kas specializējas karjeras un biznesa apmācību vadīšanā jauniešiem. Runājām par darba intervijas norisi. Ko no manis sagaida darba devējs darba intervijā, ko tajā runāt un, par ko klusēt, kā uzsvērt savas stiprās puses un, ko teikt par vājajām, kā būt atšķirīgam un atmiņā paliekošam?

24.11.2021 25. novembrī jauniešiem būs iespēja runāt par emocionālo ēšanu ar Ilonu Zālmani

Ilonai sports un kustības ikdienā ieņem lielu lomu. Otra viņas lielā aizraušanās ir uztura zinātne apvienojumā ar psiholoģiju – izpratne par cilvēku paradumiem, pārmaiņu ieviešana, veselīgas attiecības ar ēdienu.

23.11.2021 24. novembrī jauniešiem būs iespēja piedalīties darba intervijas simulācijas nodarbībā

Trešdien, 24.novembrī plkst. 12.25, jauniešiem būs iespēja tikties ar organizāciju Start Strong, kas specializējas karjeras un biznesa apmācību vadīšanā jauniešiem. Runāsim par darba intervijas norisi. Ko no manis sagaida darba devējs darba intervijā, ko tajā runāt un, par ko klusēt, kā uzsvērt savas stiprās puses un, ko teikt par vājajām, kā būt atšķirīgam un atmiņā paliekošam.

22.11.2021 Adventes vainagu meistarklase Nīcas jauniešu centrā

Ceturtdien, 25.novembrī plkst. 16.00 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties meistarklasē un izveidot savu adventes vainagu kopā ar Elīnu Kuplēnu. Visi materiāli būs nodrošināti un dalība meistarklasē ir bezmaksas, vietu skaits gan ir ierobežots. Elīna arī pastāstīs kā viņas hobijs un aizraušanās nu jau kļuvusi par profesionālu darbību.

22.11.2021 Jau rīt, Jauniešiem iespēja piedalīties sarunā ar YOU+ pārstāvi Sendiju Kaprānovu.

Otrdien, 23.novembrī plkst. 12.25, jauniešiem būs iespēja tikties ar biedrības YOU+ pārstāvi, PR speciālisti, pusaudži mentālās veselības grupas vadītāju un vienkārši aktīvu jaunieti Sendiju Kaprānovu. Sarunas laikā uzzināsim vairāk par to, kā tas būt aktīvam jaunietim? Kur meklēt iespējas? Un kā prast tās izmantot? Sendija arī pastāstīs par savu dzīves ceļu un pieredzi.

17.11.2021 Jaunieši tiekas ar "Lūzumpunkts" - Piedzīvojumu Organizācijas pārstāvi Māri Resni

16.novembrī jauniešiem bija lieliska iespēja tikties ar "Lūzumpunkts" - Piedzīvojumu Organizācijas pārstāvi Māri Resni. Kā uzzinājām Piedzīvojumu organizācija „Lūzumpunkts” sāka darboties 2006. gada rudenī, apvienojoties aktīvās atpūtas speciālistiem un komandas veidošanas treneriem. Līdz šim brīdim ir īstenoti daudzi projekti un aktivitātes Latvijā, Eiropā un citur pasaulē.

17.11.2021 Jaunieši runā par brīvprātīgā darba nozīmīgumu!

15.novembrī jauniešiem bija lieliska iespēja tikties ar biedrības Laiks Jauniešiem vadītāju Gintu Jankovski.Covid-19 laikā biedrība uzsākusi realizēt vērienīgu labdarības maratonu "Roku Rokā".Sarunas laikā uzzinājām kas tad vispār ir brīvprātīgais darbs? Jo daudziem nav izpratnes par šo terminu.