Ziņas

27.12.2021 Atskats uz Ziemassvētku darbnīcu Nīcā

21.decembrī plkst. 10.00 jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties Ziemassvētku darbnīcas meistarklasē Nīcas vidusskolā. Meistarklases laikā jaunieši veidoja kartiņas, lai apsveiktu savus tuviniekus svētkos un cepa arī piparkūkas, kuras katrs varēja izdekorēt pēc savas gaumes. Apgūtas jaunas prasmes, kā izveidot vienkāršas, bet skaistas budžeta klases dāvaniņas svētkos.

23.12.2021 Projekta Ejam. Tālāk ietvaros jaunieši tiekas ar Liepājas teātra aktieri un Daci Dieviņu divās meistarklasēs

20.decembrī plkst. 15.00 jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties publiskās runas meistarklasē kopā ar Liepājas teātra aktieri Armandu Kaušeli un Daci Dieviņu. Meistarklases laikā runājām par to, kā uzstāties publikas priekšā, kā tam labāk sagatavoties, lai stress nepārņemtu kontroli pār mums.

21.12.2021 Projekta "Ejam. Tālāk" ietvaros, jaunieši veido saliedētu komandu.

Piektdien 17.decembrī un pirmdien 20.decembrī plkst. 16.00 jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties meistarklasēs kopā ar Raivi Šulcu. Meistarklašu laikā ar dažādām neformālās izglītība metodēm uzzinājām kā veidot spēcīgu un saliedētu komandu, kas jauniešiem noderēs, veidojot savu interešu grupu novadā, gan uzturot pozitīvas attiecības klašu kolektīvos.

20.12.2021 21. decembrī jaunieši varēs piedalīties vairākos pasākumos.

21. decembrī plkst. 10.00 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties piparkūku cepšanas un kartiņu gatavošanas meistarklasēs. Visi materiāli tiks nodrošināti un meistarklasi iespējams apmeklēt bezmaksas. Lieliska iespēja apgūt jaunas prasmes un iepriecināt savus draugus un tuviniekus ar paša gatavotām piparkūkām vai apsveikuma kartiņu.

20.12.2021 Jaunieši izgaismo Nīcas pagasta centru ar pašu veidotiem gaismas objektiem

16. decembrī jaunieši piedalījās meistarklasē, lai izveidotu gaismas laternas. Gaismas laternas rotās Nīcas centru, radot Ziemassvētku sajūtu ikvienam iedzīvotājam.Paldies jauniešiem par lielo interesi un vēlmi izgaismot tumšos ziemas vakarus, nesot gaismu ikviena sirdī.

16.12.2021 Jau rīt jaunieši mācīsies kā veidot saliedētu komandu kopā ar Raivi Šulcu!

Piektdien 17.decembrī un pirmdien 20.decembrī plkst. 16.00 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties meistarklasēs kopā ar Raivi Šulcu. Meistarklašu laikā ar dažādām neformālās izglītība metodēm uzzināsim kā veidot spēcīgu un saliedētu komandu, kas jauniešiem noderēs, veidojot savu interešu grupu novadā.

16.12.2021 Jaunieši gatavojas Ziemassvētkiem!

Paldies jauniešiem par lielo interesi un vēlmi izgaismot tumšos ziemas vakarus, nesot gaismu ikviena sirdī. Paldies Nīcas vidusskola kolektīvam un atsaucīgajiem skolotājiem par palīdzību meistarklases noorganizēšanā.

16.12.2021 Projekta ietvaros jaunieši plāno Jauniešu dienas pasākumu

15. decembrī jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties meistarklasē/apmācībās kopā ar Radošās apvienības Šarmants vadītāju Ritvaru Embrektu. Meistarklases laikā praktiski strādājām, lai izplānotu no A-Z gada lielāko pasākumu - Jauniešu dienu. Runājām par mērķa noteikšanas paņēmieniem, par lektoru un mākslinieku uzrunāšanu, par sponsoru piesaisti, laika menedžmentu...

16.12.2021 Jaunieši veido rokasspārdzes kopā ar Diānu Ansuli

Diāna pastāstīja kā hobijs kļuvis nu jau par profesionālu darbību un iedrošināja ikvienu noticēt savām spējām. Jaunieši bija ļoti aizrāvušies un iegrima dabīgo akmentiņu nozīmes/simbolikas pētīšanā, Diāna arī pastāstīja, ka katrai zodiaka zīmei ir savi atbilstošie akmeņi. Citi jaunieši veidoja rokassprādzes no eko ādas, kas nemaz nebija tik viegli kā sākumā likās.

13.12.2021 Jaunieši "vāra ziepes" Nīcas jauniešu centrā!

9.decembrī jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties meistarklasē, lai vārītu ziepes un veidotu vannas bumbas kopā ar Ziepju darbnīcu no Liepājas. Jaunas prasmes apgūtas un lieliska saruna ar sava amata meistaru aizvadīta. Uzzinājām arī interesantus faktus par ziepju vēsturi. Katras jaunietis mājās devās ar diviem paša veidoties produktiem - ziepēm un vannas bumbu.