Ziņas

12.01.2021 Kā Jauniešu centrs var palīdzēt šajā laikā jauniešiem?

Šis ir laiks kas no ikviena prasījis spēju pielāgoties, spēju pieņemt un saprast, kas ne vienmēr ir viegli. Un tas prasa tik daudz enerģijas, kuras jau tā trūkst. Tāpēc, lai nedaudz atvieglotu jauniešu un bērnu ikdienu Nīcā, Nīcas jauniešu centrs aicina ikvienu jaunieti vērsties pēc sev nepieciešamās palīdzības rakstos vai zvanot Nīcas jauniešu centram

11.01.2021 Iespēja jauniešiem pieteikties tiešsaistes bezmaksas foto un video meistarklasēm

Jauniešu organizācija «Avantis» un «Young Media Sharks» jaunajā gadā dāvina iespēju jauniešiem no visas Latvijas piedalīties tiešsaistes meistarklasēs un kompetentu jomas pārstāvju pavadībā apgūt video veidošanas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Pateicoties Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrijas atbalstam, meistarklases jauniešiem ir bez maksas.

07.01.2021 “Koučinga pieeja labbūtības (wellbeing) veicināšanā”

Šodien jaunatnes lietu speciāliste, Madara Mihelsone, piedalījās vebinārā “Koučinga pieeja labbūtības (wellbeing) veicināšanā”, kuru vadīja Evija van der Beek. Dažas atziņas: ⬆️Ir 7 pozīcijas, kas ietekmē Tavu labsajūtu. ⬆️Svarīgi, lai iekšējās emocijas būtu ar + zīmi.

04.01.2021 Laimīgu Jauno gadu!

2021. gads, mēs Tevi gaidām!✨ Paldies jauniešiem par kopā būšanu 2020.gadā, lai arī pasākumi klātienē bija mazāk, tomēr paveicām daudz, kas sniedz lielu gandarījumu, Jūs esat paši foršākie, motivētākie un talantīgākie jaunieši!❤️ Cerēsim, ka 2021. gadā varēsim tikties biežāk, kā arī kuplākā skaitā. Jo jauniešu centrs ir vieta, kuru ikviens var saukt par savām otrajām mājām!

29.12.2020 Labākais darbā ar jaunatni 2020

Šogad arī Nīcas jauniešu centrs pieteice dalību konkursā "Labākais darbā ar jaunatni 2020".

29.12.2020 «Dzīves skola» – jauniešu veidots raidījums par patstāvīgu dzīvi

Kurš gan nav aizdomājies, ka joprojām nav ne mazākās nojausmas par to, kā uzsākt patstāvīgu dzīvi, sasniegt mērķus un kā tad īsti būtu jādzīvo? «Dzīves skola» ir raidījums, kas tapis no jauniešu skatpunkta un runās par tēmām, ko skolā nemāca. Raidījuma producenti un idejas autori ir «Avantis» un «Young Media Sharks» jaunieši, un to varēs skatīties pirmdien, 28. decembrī, plkst. 20.30.

29.12.2020 Decembra atskats

Šis gads ir prasīji no katra spēju pielāgoties, citu tas skāris vairāk, citu mazāk, bet katrā situācijā ir sava gaišā puse. Šajā laikā, kad klātienes pasākumi nenotiek, ir iespēja izmantot dažādas digitālās iespējas sevis pilnveidē. Jaunatnes lietu speciāliste šo laiku izmanto savu zināšanu uz prasmju pilnveidē.

29.12.2020 Drosme rūpēties

Šodien piedalos MARTA organizētajā konferencē Drosme rūpēties: vardarbības prevencija jauniešu vidē. Ļoti vērtīgi likās dalīties ar Jums informācijā no Nila Saksa Konstantinova lekcijas par veidiem kā tikt galā ar trauksmēm, panikas lēkmēm, kas mūsdienu steidzīgajā tempā ir ļoti izplatītas un no tām ciešs gan jaunieši, gan pieaugušie.

29.12.2020 Daudz laimes, Latvija!

Kas Tev ir Latvija? Vai esi par to padomājis? Mums Latvija ir tēvzeme, vieta, kur ir mūsu saknes. Latvija ir pļavas, meži un skaistā Baltijas jūra. Katru dienu pasakāmies par skaistajiem Latvijas skatiem, kurus dabas māte mums ir dāvājusi. Latvija ir skaistās puķes pļavās- visdārgākais aromāts pasaulē, Latvija ir dzintars jūras krastā - vērtīgākais dārgakmens.

29.12.2020 Gada jaunietis 2020

Mūsu mīļā un vienmēr aktīvā Sanija Eglīte ir nominēta par "Gada jaunieti" Nīcas novadā 2020. Lepojamies, viņa ir aktīva gan skolā, gan jauniešu centrā.