Datums: 23.11.2021 24. novembrī jauniešiem būs iespēja piedalīties darba intervijas simulācijas nodarbībā


Trešdien, 24.novembrī plkst. 12.25, jauniešiem būs iespēja tikties ar organizāciju Start Strong, kas specializējas karjeras un biznesa apmācību vadīšanā jauniešiem.

Runāsim par darba intervijas norisi. Ko no manis sagaida darba devējs darba intervijā, ko tajā runāt un, par ko klusēt, kā uzsvērt savas stiprās puses un, ko teikt par vājajām, kā būt atšķirīgam un atmiņā paliekošam. Šie un daudzi citi darba intervijas aspekti interaktīvā veidā tiks aplūkoti šajā nodarbībā.

Zoom sarunai pieslēdzies šeit, norādot vārdu un uzvārdu pieslēgšanās brīdī: Piekļuves saite: https://us02web.zoom.us/j/83940612856

Meeting ID: 839 4061 2856

Passcode: 1234

Pasākums tiek organizēts sadarbojoties mūsu biedrībai Keep the Change ar Nīcas jauniešu centrs un Nīcas vidusskola

Projekta “EJAM TĀLĀK” mērķis ir veicināt jauniešu neformālo interešu grupu izveidi Nīcas un tuvāko pagastu un ciemu teritorijās, lai tādējādi radītu jauniešiem atbalstošu, motivējošu vidi un vairotu jauniešu ticību savām spējām, atbildības uzņemšanos par savas dzīves kvalitātes celšanu un vietējās kopienas attīstību.

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”.

Paldies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra par iespēju īstenot projektu.