Ziņas

Pie mums ciemos meitenes no Anglijas un Gruzijas

21.11.2019 Pie mums ciemos meitenes no Anglijas un Gruzijas

Pie mums ciemos meitenes no Anglijas un Gruzijas - Zoe un Kety. Ance Mateusa un Annija Dita Stanga šodien gidu lomā. Meitenes vēlējās apskatīties kā mēs strādājam Nīcā, jaunietēm pie, mums ļoti patika, kā arī Nīcas jaunieši spēja atrast ātri kopīgu valodu.

11. novembra lāpu gājiens

21.11.2019 11. novembra lāpu gājiens

11.novembris, brīdis, kad atceramies pagātnes notikumus un vienojamies svinīgā lāpu gājienā, lai godinātu visus kritušos! Lepni par savu zemi!Iesakām piedalīties šādos pasākumos katru gadu, jo tikai vienotā tautā ir spēks! 

Jaunieši savu pasauli izkrāso paši

21.11.2019 Jaunieši savu pasauli izkrāso paši

Nīcas Jauniešu centra vadītāja Madara Mihelsone, kura amatā ir pusgadu, telpu labiekārtošanas darbus labprāt uztic jauniešiem, kuri centrā nāk pavadīt brīvo laiku. “Šī ir jauniešu vide. Ļauju viņiem savas idejas iespēju robežās īstenot

Latvijas svētku dekoru darbnīca

05.11.2019 Latvijas svētku dekoru darbnīca


Picas cepšana Halloween pasākuma ietvaros

29.10.2019 Picas cepšana Halloween pasākuma ietvaros

31. oktobrī, kad tiks atzīmēta Visu svēto diena jeb Halloween, aicinam ikvienu interesentu uz picas cepšanas vakaru, katrs varēs izpausties radoši virtuvē un pēc tam baudīt gardu, mājās ceptu picu. Pēc tam visi kopā skatīsimies filmu un cepsim popkornu. Uz tikšanos!

Spoku nakts Otaņķu dzirnavās

29.10.2019 Spoku nakts Otaņķu dzirnavās

26.oktobrī Prenclavu dzirnavās norisinājās spoku nakts.  Pasākuma ietvaros bija iespēja iegūt spocīgus zīmējumus uz sejas, iegādāties konditorejas izstrādājumus no "Otaņķu gardumi", uzdot sev interesējošu jautājumu burvei, kā arī doties bailīgā ekskursijā pa dzirnavām. Liels paldies vietējiem entuziastiem par šādiem lieliskiem pasākumiem, vērtīgi un izklaidējoši.

Halloween fotokonkurss

29.10.2019 Halloween fotokonkurss

Izsakām lielu paldies visiem, kuri piedalījās mūsu fotokonkursā, kopumā tika iesūtīti septiņi darbi. Visvairāk balsu ieguva Kristenas Žvaģines darbs, kurš ar 109 balsīm guva pārsvaru pār pārējiem darbiem.

Sapulce Jauniešu centrā

18.10.2019 Sapulce Jauniešu centrā

Brīvā gaisotnē, ar tēju un cepumiem, runāsim kā uzlabot ikdienu Jauniešu centrā, kopīgi vienosimies par iekšējās kārtībās noteikumiem,lai veidotu pozitīvu gaisotni un apmainītos ar viedokļiem. Sapulce paredzēta 22.oktobrī, otrdien, pēc skolas plkst. 14.30.

Konkurss “Ģimenes digitālās veselības vienošanās”

18.10.2019 Konkurss “Ģimenes digitālās veselības vienošanās”

Projekta “Skolēna Digitālais IQ” ietvaros izsludināts konkurss “Ģimenes digitālās veselības vienošanās”. Ģimenes tiek aicinātas izrunāt un vienoties par viedierīču lietošanas noteikumiem, tā veicinot tehnoloģiju izmantošanu pozitīvā un veselīgā veidā.

Ģimenes digitālās veselības termometrs

18.10.2019 Ģimenes digitālās veselības termometrs

Iespēja pārbaudīt savu ģimeni, cik veselīgā veidā tiek izmantotas mūsdienu tehnoloģijas iespējas.