Nīcas jauniešu centrs tiek sumināts konkursā

Datums: 03.01.2022 Nīcas jauniešu centrs tiek sumināts konkursā "Labākais darbā ar jaunatni 2021"


28. decembrī konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2021” apbalvošanas ceremonijā tika sumināti vienpadsmit laureāti no visas Latvijas. Par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā tika izteikta atzinība pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni.

Apbalvošanas ceremonija tika atklāta ar Izglītības un zinātnes ministres Anitas Muižnieces uzrunu. Ministre pateicās jauniešiem un darba ar jaunatnes veicējiem par paveikto, sveica laureātus un atzīmēja, ka 2022. ir pasludināts par Eiropas Jaunatnes gadu, mudinot izmantot nākamā gada iespējas, lai palīdzētu jauniešiem tikt galā ar grūtībām, kuras nesusi pandēmija. Ministre uzsvēra, ka jaunieši rada idejas, pārmaiņas un attīstību, savukārt tie, kuri strādā ar jauniešiem, ir atbalsta plecs un padomdevējs. Ceremonijas atklāšanā konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2021”  laureātus sveica arī Latvijas Pašvaldības savienības priekšsēdētājs Gints Kaminskis un Latvijas Jaunatnes padomes viceprezidents Matīss Lācis. Apbalvošanas ceremonijā tika pasniegtas balvas septiņās nominācijās.

Nominācijā “Jauniešiem draudzīga  vide” tika izvirzīti jauniešu centri un telpas jauniešiem, kur jaunieši var kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, gūt atbalstu un darboties pilsoniskās līdzdalības aktivitātēs. Šajā nominācijā tika apbalvots Dienvidkurzemes novada Nīcas jauniešu centrs.

Paldies biedrībai Keep the Change par atbalstu un nozīmīgo sadarbību, apgūstot projektu sniegtās iespējas. Tas, kas kopā paveikts jauniešu labā ir nenovērtējams.
 
Paldies Nīcas vidusskolai par tik lielo atbalstu un palīdzību pasākumu organizēšanā un iesaisti projektu koordinēšanā!
 
Paldies Dienvidkurzemes jauniešiem par aktīvo darbu, neatlaidību un neizsīkstošo dzīvesprieku, arī šajā, ne visai vieglajā laikā. Jūs esat lieliski!

Lasi vairāk: https://ieej.lv/SE1dJ