21. decembrī jaunieši varēs piedalīties vairākos pasākumos.

Datums: 20.12.2021 21. decembrī jaunieši varēs piedalīties vairākos pasākumos.


21. decembrī plkst. 10.00 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties piparkūku cepšanas un kartiņu gatavošanas meistarklasēs.
Visi materiāli tiks nodrošināti un meistarklasi iespējams apmeklēt bezmaksas. Lieliska iespēja apgūt jaunas prasmes un iepriecināt savus draugus un tuviniekus ar paša gatavotām piparkūkām vai apsveikuma kartiņu.
 
plkst. 15.00 jauniešiem būs iespēja piedalīties meistarklasē kopā ar Liepājas teātra aktieri Armandu Kaušeli un Daci Dieviņu.
Meistarklases laikā praktiski strādāsim, lai iepazītu digitālo rīku piedāvātas iespējas, izmantosim telefona sniegtās iespējas, lai uzņemtu izcilus kadrus jebkurā situācijā. Iegūtās prasmes noderēs, veidojot savu sociālo portālu vizītkarti, fotografējot pasākumus u.c.
 
Bet plkst.17.00 notiks pirmā jauniešu līderu sanāksme, kas turpmāk darbosies kopā, lai organizētu pasākumus jauniešiem un pārstāvētu vienaudžu intereses.
 
 
Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, vietu skaits ierobežots.
 
Pasākums tiek organizēts sadarbojoties  biedrībai Keep the Change ar Nīcas jauniešu centru un Nīcas vidusskolu.
 
Projekta “EJAM TĀLĀK” mērķis ir veicināt jauniešu neformālo interešu grupu izveidi Nīcas un tuvāko pagastu un ciemu teritorijās, lai tādējādi radītu jauniešiem atbalstošu, motivējošu vidi un vairotu jauniešu ticību savām spējām, atbildības uzņemšanos par savas dzīves kvalitātes celšanu un vietējās kopienas attīstību.
“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”.
Paldies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra par iespēju īstenot projektu.
 
Pasākums tiek organizēts ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

21. decembrī jaunieši varēs piedalīties vairākos pasākumos.