Projekta Ejam. Tālāk ietvaros jaunieši tiekas ar Liepājas teātra aktieri  un Daci Dieviņu divās meistarklasēs

Datums: 23.12.2021 Projekta Ejam. Tālāk ietvaros jaunieši tiekas ar Liepājas teātra aktieri un Daci Dieviņu divās meistarklasēs


20.decembrī plkst. 15.00 jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties publiskās runas meistarklasē kopā ar Liepājas teātra aktieri Armandu Kaušeli un Daci Dieviņu.
Meistarklases laikā runājām par to, kā uzstāties publikas priekšā, kā tam labāk sagatavoties, lai stress nepārņemtu kontroli pār mums.
 
Veicām arī praktiskus runas uzdevumus un izpildijām elpošanas vingrinājumus, kas palīdz saglabāt mieru.
Uzzinājām, ka jebkurš var izkopt savu runu, lai liktos pārliecinošs un uzmanību piesaistošs.
 
21.decembrī plkst. 15.00 jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties foto pamatu apgūšanas meistarklasē kopā ar Liepājas teātra aktieri Armandu Kaušeli un Daci Dieviņu.
Meistarklases laikā runājām par fotografēšanu kā mākslu, apguvām nedaudz fotografēšanas pamatus, runājām, cik svarīgi ir izveidot kompozīciju, lai fotogrāfija būtu saistoša.
Darbojāmies arī praktiski un paši centāmies uzņemt skaistu fotogrāfiju ar savu telefonu palīdzību. Mūsdienās ir iespējams izmantot savu telefonu, lai tvertu skaistus mirkļus un tas var būt kā labs sākums karjeras attīstībai šajā lauciņā.
Bija ļoti vērtīgi un interesanti, kā atzina jaunieši, iegūtās prasmes noderēs fotografējot pasākumos, gan veidojot savu sociālo portālu vizītkarti.
 
Pasākumi tiek organizēts sadarbojoties Keep the Change ar Nīcas jauniešu centru un Nīcas vidusskolu.
 
Projekta “EJAM TĀLĀK” mērķis ir veicināt jauniešu neformālo interešu grupu izveidi Nīcas un tuvāko pagastu un ciemu teritorijās, lai tādējādi radītu jauniešiem atbalstošu, motivējošu vidi un vairotu jauniešu ticību savām spējām, atbildības uzņemšanos par savas dzīves kvalitātes celšanu un vietējās kopienas attīstību.
“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”.
 
Paldies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra par iespēju īstenot projektu.
 
Pasākumi tiek organizēts ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

Projekta Ejam. Tālāk ietvaros jaunieši tiekas ar Liepājas teātra aktieri divās meistarklasēs