Datums: 05.01.2022 Iespēja meitenēm no 15-18 gadiem


Pielaiko uzņēmējdarbību - Tev piestāvēs!

Iespēja meitenēm no 15-18 gadiem

Biedrības “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris” līdz 23. janvārim aicina meitenes vecumā no 15-18 gadiem pieteikties projekta “BE The Future” trešajam un noslēdzošajam sešu mēnešu ciklam.

Projekts “Be The Future” ir veidots ar mērķi veidot izpratni par uzņēmējdarbību kā iespējamu karjeras virzienu un iedrošināt jaunietes pārbaudīt savas biznesa idejas dzīvē. Projekta laikā varēs ne tikai soli pa solim uzzināt, kā uzsākt uzņēmējdarbību un virzīt produktu tirgū no dažādu jomu praktizējošām uzņēmējām un līderēm, bet arī iepazīties ar līdzīgi domājošajiem, uzlabot savas angļu valodas zināšanas un strādāt pie savas biznesa idejas attīstības
https://greentechlatvia.eu/lv/2021/12/aicina-piedalities-projekta-be-the-future-3-ciklam/
 
Ieguvumi no dalības projektā
Dalībnieces 6 mēnešus darbosies mācību uzņēmumos. Katru komandu pārstāvēs četras jaunietes no vismaz divām partnervalstīm – Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas.  Jaunietes pašas noteiks laiku, kuru ieguldīt idejas attīstībā, tāpēc dalība projektā netraucēs ne mācībām, ne ikdienas hobijiem un atpūtai. Turklāt dalība projektā „Be the Future” visām dalībniecēm ir bez maksas.
 
 
Laika grafiks
 
No 4.-6. martam 75 dalībnieces no Latvijas, Zviedrijas un Igaunijas tiksies Liepājā (Impact Hub Liepāja telpās, Strautu ielā 4, Liepājā) uz trešā cikla kick-off jeb atklāšanas pasākumu. Trešā cikla noslēguma pasākums plānots 2022. gada augustā, kad tiks noskaidrota uzvarētājkomanda, kas balvā saņems iespēju doties uzņēmējdarbības braucienā uz kādu no Eiropas valstīm.
Reģistrēties šeit
 
Atsauksmes
Latvijā, Igaunijā un Zviedrijā projekts „Be the Future” līdz 2022. gadam tiek īstenots Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas ietvaros. Projekta mērķis ir sagatavot, apmācīt un atbalstīt 225 jaunietes, topošās uzņēmējas, izveidojot un attīstot starptautiskus mācību uzņēmumus. Latvijā projektu īsteno biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris”.