Datums: 05.02.2021 Tiešsaistes apmācības jauniešiem "Uzlauz savu potenciālu!"


Ja vēlies attīstīt sevī esošo līdera potenciālu un veicināt pozitīvu pārmaiņu veidošanos gan sevī, gan savā apkārtējā vidē - piesakies dalībai tiešsaistes apmācībās "Uzlauz savu potenciālu", kas norisināsies no 15. līdz 17. februārim! Pieteikties aicināti jaunieši no 16 - 24 gadu vecumam.


Apmācību laikā caur dažādiem pieredzes stāstiem un praktisku darbošanos uzzināsi, kas tad īsti ir spēcīga līdera “veiksmes formulas” pamatā un kā šīs prasmes saskatīt un attīstīt arī sevī - sākot ar sevis pasniegšanas un komunikācijas prasmēm, beidzot ar prasmi atrisināt konfliktus, veiksmīgi strādāt jebkurā komandā un radīt pozitīvas, pārmaiņas veicinošas idejas, kam citi vēlas sekot.

Apmācības vadīs spēcīgi līderi un pārmaiņu veicinātāji gan no Latvijas, gan ārvalstīm.


Apmācības kopumā ilgs trīs dienas un sastāvēs no interaktīvām tiešsaistes nodarbībām, kā arī praktiskās daļas, kurā Tev būs iespēja pielietot apgūto īstenojot sociālo projektu idejas mentoru vadībā. Pilnu apmācību programmu vari redzēt te - https://ej.uz/apmacibu-programma


Izklausās labi?

Mums ir vēl viena lieliska ziņa!

Dalība apmācībās ir bez maksas, jo to nodrošina mūsu galvenais atbalstītājs - Edinburgas hercoga starptautiskā jauniešu pašizaugsmes programma Award Latvija.

Vairāk informācijas par programmu atradīsi https://intaward.org


Nu ko, vai esi gatavs spert pirmo soli pretī pārmaiņām un uzlauzt savu potenciālu? Ja Tava atbilde ir “jā”, līdz 7. februārim aizpildi pieteikuma anketu - https://ej.uz/uzlauz-savu-potencialu - un pastāsti, kāpēc mums dalībai apmācībās jāizvēlas tieši Tevi!


Tev ir Visas Iespējas! Sper soli un izmanto tās!

Pasākumu organizē:

Visas Iespējas un The Duke of Edinburgh's International Award Latvia