Datums: 29.06.2020 Sveicam brīvprātīgā darba veicējus


16.jūnijā Nīcas Jauniešu centrā sarīkojām svētkus sev par labi paveiktu darbu gada garumā. Pasākuma ietvaros godinājām aktīvākos Nīcas jauniešu centra dalībniekus, kuri nesavtīgi vienmēr palīdz Nīcas novada domes organizētajos pasākumos un ir neatņemama sastāvdaļa Jauniešu centra ikdienas darbā.

Ja arī tu vēlies iesaistīties un palīdzēt notikt lielām lietām Nīcas novadā, nāc uz Jauniešu centru un pievienojies mūsu aktīvajai komandai.

Pasākuma ietvaros pasniedzām brīvprātīgā darba veicēja apliecinājumus trīs jaunietēm no devītās klases – Sondrai Staltai, Sanijai Eglītei un Ilzei Elizabetei Tapiņai. Meitenes vienmēr ir piedalījušās dažādu pasākumu organizēšanā kā arī aktīvi iesaistījušās Jauniešu centra ikdienā. Ja arī tu vēlies veikt brīvprātīgo darbu Nīcas novadā, tad droši nāc uz Jauniešu centru un piesakies pie Jauniešu centra vadītājas Madaras Mihelsones. Jaunos kandidātus pieņemsim sākot ar š.g. 1. septembri. Jāpiemin, ka šis būs lielisks ieraksts tavā CV, kā arī gūsi vērtīgu pieredzi pasākumu organizēšanā un plānošanā.

Paldies par aktīvu darbu teicām arī Mārcim Kalējam, Emīlam Pētersonam, Mārtiņam Miemim, Elīnai Miksonei, Rēzijai Lākutei, Laurai Vecbaštikai, Ksenijai Jansonei, Tomasam Dreijam, Markusam Dreijam, Edgaram Miķelim Kovaļskim, Ancei Mateusai, Alisei Silai, Sandijai Staltai, Aigaram Jurim Seļavinam un  Keitijai Miksonei.

Lepojamies par mūsu aktīvajiem jauniešiem un aicinām pievienoties mūsu pulkam jaunus dalībniekus, jo kopā varam vairāk!v


Sveicam brīvprātīgā darba veicējus