Datums: 28.09.2020 Projekts Aktīvs = laimīgs realizēts!


Pirms pasauli pāršalca ziņa par jaunu vīrusu, interešu grupa "Nīcas Jaunieši" kopā ar Nīcas jauniešu centra vadītāju Madaru Mihelsoni, kopā uzrakstīja projektu pasākumam "Aktīvs=laimīgs" un startēja ar šo projektu vietējo projektu konkursā Nīcā. Ļoti priecājāmies, kad paziņoja projektu konkursa rezultātu, jo starp sīvo konkurenci, arī mūsu projekts tika akceptēts. Interešu grupā apvienojās jaunieši, kas darbojas Nīcas Jauniešu centrā, kuri  organizējuši dažādus pasākumus jauniešiem un atsaukušies piedalīties dažādās aktivitātēs (piem., sporta dienās, jauniešu dienās, Zvejnieksvētkos, Reņģu svētkos u.c. novada un jauniešu centra pasākumos).

Rakstot projektu, sapratām, ka mūsdienu jauniešu vidū kā viena no lielākajām problēmām ir neaktīvs dzīvesveids, kas veicina aptaukošanos. Kā otru problēmu izcēlām pārlieku lielu viedtālruņu izmantošanu ikdienā. Lai vismaz nedaudz cīnītos ar šīm problēmām, vēlējāmies jauniešus iedvesmot būt aktīviem un parādīt, ka sportiskas aktivitātes var sagādāt prieku un tās nav jāuztver kā apgrūtinājums.

Iesākumā pasākumu plānojām organizēt 30. aprīlī, bet tomēr mums plāni bija jāmaina un tāpēc pasākumu pārcēlām un 18. septembri. Šis datums netika izvēlēts nejauši, jo tā ir diena, kad visā pasaulē atzīmē Olimpisko dienu. Šogad varējām īpaši priecāties, jo mūsu novadniece Monta Lībeka, tika izvēlēta kā Olimpiskā vingrojuma kompleksa autore. Godinot Montas panākumus, arī jaunieši izpildīja šo vingrojumu kompleksu.

Kopumā esam apmierināti ar projekta rezultātiem un noteikti startēsim arī citos projektos!

Paldies projektā iesaistītajiem:

Nīcas vidusskola

Nīcas sporta halle

Nīcas novada dome

LGK atrakcijas

 


Olimpiskā diena Nīcā