Datums: 04.10.2021 Pie jauniešie viesojas Ritvars Embrekts no Radošās apvienības Šarmants


Š.g. 30.septembrī Nīcas jauniešu centrā viesojās Ritvars Embrekts no Radošās apvienības Šarmants.
 
Pasākuma tēma bija projektu vadība un pasākumu organizēšana.
 
Ritvars pastāstīja par sevi, savu pieredzi, profesionālo darbību.
Ritvars ir pasākumu producents un režisors ar vairāk kā 8 gadu pieredzi publisku, korporatīvu un privātu pasākumu organizēšanā.
Kā arī Ritvars bija sagatavojis prezentāciju, lai jauniešiem saprotamā un interesantā veidā pastāstītu par tik nopietnu tēmu kā projektu vadība un pasākumu plānošana. Katram pasākumam jāsākas ar mērķi un tikai pēc tam izriet pārējās lietas. Jaunieši uzzināja galvenos soļus kā notiek plānošana, kādām niansēm jāpievērš uzmanība, lai viss noritētu veiksmīgi. Kā arī jaunieši grupās darbojās praktiski, plānojot koorporatīvu pasākumu un publisku pasākumu no A-Z ar neierobežotām finansēm. Jaunieši ļoti aizrautīgi darbojās un ļāva vaļu fantāzijai.
 
Kā atzina jaunieši, iegūtās zināšanas noderēs, plānojot skolas un jauniešu centra pasākumus.
 
Pasākums tiek organizēts sadarbojoties biedrībai Keep the Change ar Nīcas jauniešu centrs un Nīcas vidusskolai
 
Projekta “EJAM TĀLĀK” mērķis ir veicināt jauniešu neformālo interešu grupu izveidi Nīcas un tuvāko pagastu un ciemu teritorijās, lai tādējādi radītu jauniešiem atbalstošu, motivējošuvidi un vairotu jauniešu ticību savām spējām, atbildības uzņemšanos par savas dzīves kvalitātes celšanu un vietējās kopienas attīstību.
Projekta "EJAM TĀLĀK" laikā līdz decembra beigām tiks organizētas vairākas meistarklases, lekcijas, sarunu vakari un arī pieredzes braucieni uz citām pašvaldībām.
“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”.
 
Paldies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra par iespēju īstenot projektu.
 
 

Pie jauniešie viesojas Ritvars Embrekts no Radošās apvienības Šarmants