Datums: 28.07.2021 Norisinās otrais no projekta "Atbalsta.punkts.jauniešiem" pasākums.


2021.gada 25.jūlijā notika otrais no projekta "Atbalsta.punkts.jauniešiem" pasākumiem Nīcas apkārtnes jauniešiem.
Pasākums norisinājās Laivu Noma Plostnieki.
 
Šoreiz mums bija sarunas ar Dienvidkurzemes novada domes priekšēdētāja vietnieku attistibas jautājumos Raivis Kalējs un sporta pasniedzēju, veselīga dzives veida veicinātāju Alena Eldmane.
 
Alena jauniešiem stāstīja par sporta nozīmīgumu dzīvē. Cik svarīgs ir balanss starp aktivitātēm, atpūtu, skolu, darbu, privāto dzīvi, ģimeni un draugiem. Jauniešiem bija iespēja dzirdēt viņas dzīves stāstu. Runājām gan par labajām lietām dzīvē, gan arī par grūtībām, ar kurām Alena ir saskārusies un kā tās tika pārvarētas.
"Cilvēkam pilnvērtīgai dzīvei nepieciešamas divas lietas – izglītība un fiziskas aktivitātes.”
 
Runājot par izglītību, Alena dalījās pieredzē par viņas dalību ErasmusPlus projektā Albānijā, kuru organizēja PVN Albania un JOETZ vzw
Šeit stāsts bija par to, ka sākumā nepazīstami cilvēki nedēļas laikā kļūst par labiem draugiem, par neformālo izglītību, par pieredzes apmaiņu, par uzklausītajiem stāstiem un dalīšanos savā pieredzē.
Izrādās, ka viena nedēļa šādā projektā var mainīt dzīvi par teju 180 grādiem. 
Un to arī Alena novēl ikvienam - meklēt un atrast sevi caur dažādām dzīves pieredzēm! 
Savukārt Raivis Kalējs jauniešiem stāstīja par to, kā iegūtas zināšanas skolas laikā, kad viņš darbojās skolēnu valdē, organizēja pasākumus un aktīvi nodarbojās ar sportu, ir palīdzējušas turpmākajās dzīves gaitās.
Raivis saka tā - “Dzīves pieredze veidojas no katras dienas notikumiem. Katru dienu jābūt aktīviem un jāķer iespējas” <img src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t58/1/16/1f929.png" alt="

Atbalsta.punkts.jauniešiem.