Datums: 20.08.2021 Nīcas jaunieši viesojas Kandavas jauniešu centrā "Nagla"


Nīcas jauniešu centrs viesojās Kandavas multifunkcionālajā Jauniešu centrā "Nagla" projekta “EJAM TĀLĀK” ietvaros, kura aktivitātes finansē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra 
Foto no pasākuma pieejami arī šeit https://failiem.lv/u/jsrjr2gnp
 
Jauniešu centra "Nagla" vadītāja Ilze Gotfrīda pastāstīja par jauniešu centra darbību, pasākumu organizēšanu Kandavā, ikdienas darbu ar jauniešiem utt.
Kā arī Ilze ar kolēģēm mūs izveda ekskursijā pa Kandavu, bijām Kandavas Kartodroms , Kandavas promenādē,redzējām Kandavas seno akmens tiltu, Bruņinieku pils maketu, āra baseinu un āra hokeja vietu u.c.
Jauniešiem tika novadīta arī lekcija un drona vadīšanas paraugdemonatrējumi Kārļa Grosa vadībā. Viņš pastāstīja kā interese par tehniskām lietām nu jau pāraugusi profesionālā darbībā.
Jaunatnes iniciatīvu centrs „Nagla” piedāvā novada jauniešiem brīvajā laikā nodarboties ar galda tenisu, novusu, trenažieriem, darboties radošajās darbnīcās, filmu un foto darbnīcā, rīko projektu rakstīšanas vakarus, tematiskos tējas vakarus, kā arī iespēju spēlēt galda spēles un rīkot dažādus turnīrus.
Projekta “EJAM TĀLĀK” mērķis ir veicināt jauniešu neformālo interešu grupu izveidi Nīcas un tuvāko pagastu un ciemu teritorijās, lai tādējādi radītu jauniešiem atbalstošu, motivējošu vidi un vairotu jauniešu ticību savām spējām, atbildības uzņemšanos par savas dzīves kvalitātes celšanu un vietējās kopienas attīstību.
Projekta "EJAM TĀLĀK" laikā līdz decembra beigām tiks organizētas vairākas meistarklases, lekcijas, sarunu vakari un arī pieredzes braucieni uz citām pašvaldībām.
Aktivitāti organizē biedrība Keep the Change kopā ar mums.
“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”

Ciemošanās jauniešu centrā "Nagla"