Datums: 12.01.2021 Kā Jauniešu centrs var palīdzēt šajā laikā jauniešiem?


Šis ir laiks, kas no ikviena prasījis spēju pielāgoties, spēju pieņemt un saprast, kas ne vienmēr ir viegli. Un tas prasa tik daudz enerģijas, kuras jau tā trūkst.
 
Tāpēc, lai nedaudz atvieglotu jauniešu un bērnu ikdienu Nīcā, Nīcas jauniešu centrs aicina ikvienu jaunieti vērsties pēc sev nepieciešamās palīdzības rakstos vai zvanot Nīcas jauniešu centram, jaunatnes lietu speciāliste palīdzēs savu profesionālo kompetenču ietvaros.
 
Ja jaunietim vai bērnam ir grūtības ar mājasdarbu izpildi, trūkst idejas referātiem, radošajiem darbiem vai nav pārliecības un nepieciešams motivējošs atbalsts, jaunatnes lietu speciāliste centīsies palīdzēt.
 
Kā arī brīžos, kad vienkārši ir vēlme ar kādu parunāties vai nav pārliecības kā labāk rīkoties, viss apnicis šajā laikā un nepieciešams drošs plecs, vien cilvēks kas uzklausa un ir blakus, droši var sazināties rakstot instagram, facebok vai whatsapp Nīcas jauniešu centram, viss pārrunātais paliks konfidenciāls un netiks izpaust tālāk. Kā arī iespējams vienkārši parunāties par jebkuru jaunietim vai bērnam interesējošu tēmu - sports,veselīgs dzīvesveids, māksla, foto apstrāde, kino industriju, soc. portālu satura veidošanu, skaistumkopšanu utt.
 
Piedāvājam arī radošās nodarbības attālināti, ja trūkst idejas ko mājas darīt, ikviens aicināts sazināties un ja būs nepieciešams, tiks nodrošināti nepieciešamie materiāli, lai ideju varētu realizēt mājas apstakļos.
 
Tel. saziņai - Madara Mihelsone - jaunatnes lietu speciāliste - 25455173 vai rakstot njc@njc.lv vai Nīcas jauniešu centrs instagram, facebook, tik tok kontiem.
 
Sargāsim viens otru!