Datums: 04.10.2021 Jaunieši iepazīst fotogrāfa profesiju projekta "EJAM TĀLĀK" ietvaros


Š.g. 1.oktobrī jauniešiem bija iespēja tikties ar radošas profesijas pārstāvi - fotogrāfi Kitiju Vamzi. 
Kitija jauniešiem pastāstīja vairāk par šo profesiju, kā pati no hobija uzsāka profesionālāku darbību, kā notiek darbs ar klientiem, kā tiek organizētas fotosesijas, kur un kā apstrādāt fotogrāfijas.
 
Jauniešiem bija arī iespēja paturēt fotokameru savās rokād un patrenēties fotogrāfiju uzņemšanā. Kitija parādīja arī dažādus piemērus no sava portfolio, lai jaunieši varētu apskatīt un salīdzināt dažādās nianses fotogrāfa darbā. Pēc lekcijas, jauniešiem bija iespēja uzlikt ekspress makeup un doties kopā ar Kitiju organizēt fotosesiju rudenīgā ainavā. 
 
Kā atzina jaunieši, viņiem bija patiess prieks ieskatīties šīs profesijas aizkulisēs.
 
Pēc šīm aktivitātēm jaunieši paši darbojās virtuvē un pagatavoja sev burgerus! 
 
Ja jauniešiem dod iespēju, tad notiek labas lietas!
 
Pasākums tiek organizēts sadarbojoties biedrībai Keep the Change ar Nīcas jauniešu centrs un Nīcas vidusskolai.
 
Projekta “EJAM TĀLĀK” mērķis ir veicināt jauniešu neformālo interešu grupu izveidi Nīcas un tuvāko pagastu un ciemu teritorijās, lai tādējādi radītu jauniešiem atbalstošu, motivējošu vidi un vairotu jauniešu ticību savām spējām, atbildības uzņemšanos par savas dzīves kvalitātes celšanu un vietējās kopienas attīstību.
Projekta "EJAM TĀLĀK" laikā līdz decembra beigām tiks organizētas vairākas meistarklases, lekcijas, sarunu vakari un arī pieredzes braucieni uz citām pašvaldībām.
“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”.
 
Paldies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra par iespēju īstenot projektu.

Jaunieši iepazīst fotogrāfa profesiju projekta "EJAM TĀLĀK" ietvaros