Datums: 08.08.2022 Jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienos uz Saldu un brocēniem


20.jūlijā Dienvidkurzemes jaunieši devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Saldus jauniešu māju un Brocēnu jauniešu māju
 
Brauciena mērķis bija uzzināt kāda ir ikdiena un kādas aktivitātes un projektus abas jauniešu mājas piedāva vietējiem jauniešiem.
 
Saldus jaunieši bija sagatavojuši spēles un uzdevumus ar kuru palīdzību Nīcas jaunieši guva ieskatu ne tikai par jauniešu māju darbību, bet arī uzzināja interesantus fakstus par Saldu un brocēniem. Pēc uzdevumu veikšanas aplūkojām jaunās jauniešu māju telpas. Telpas sienas rotāja jauniešu meistardarbi.
 
Dienas beigās visi kopā devāmies uz Brocēnu mežaparku, kur noslēdzām savu braucienu ar pēdējo aktivitāti - gaisa šķēršļu trasi un uzdevumu, kura laikā visi dalījās savās domās un emocijās par piedzīvoto dienu.
 
Aktivitāti organizē biedrība Keep the Change kopā ar Nīcas jauniešu centru, Nīcas vidusskolu un Rucavas pamatskolu.
 
Šo projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4. 0 /16/l/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanai” (Pumpurs ). Projekta mērķis ir veicināt atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības. Projekti ir vērsti uz priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivācijas palielināšanu turpināt izglītību un viņu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē.

Jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienos uz Saldu un brocēniem