Datums: 22.07.2021 Izsludināta pieteikšanās LJP vasaras akadēmijai


 
Ar patiesu prieku ziņoju, ka ir izsludināta pieteikšanos LJP vasaras akadēmijai - kuras mērķis ir iedvesmot jauniešus kļūt par savas paaudzes līderiem - veidojot jauno jaunatnes NVO paaudzi.
Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus vecumā no 17 līdz 23 gadiem pieteikties VASARAS AKADĒMIJAI, kuras laikā būs iespējams gūt zināšanas un prasmes jauniešu organizācijas vadīšanā un ar to saistītajos izaicinājumos. Akadēmijas mērķis ir veidot jauno jaunatnes NVO līderu paaudzi.
Kādā veidā?
Akadēmijas programma tiek veidota balstoties uz simulācijas spēles principu, kur visas 3 apmācību dienas tiek pakārtotas kopīgai izaicinājumu pārvarēšanai un sasniegumu izvērtēšanai. Šīs nebūs klasiskas apmācības, bet gan kopīgs piedzīvojums. Apmācībās ierobežots dalībnieku skaits - 15 cilvēki.
Ņemot vērā valstī šobrīd esošos ierobežojumus dalība tikai ar zaļo C-19 sertifiāku (vakcinēts vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā).❓Kur un kad?
Vasaras akadēmija norisināsies no 27. (ierašanās un piedzīvojuma sākums) līdz 29. (izvērtēšana un došanās mājup) augustam. Kopienas dzīve noritēs Susējā, Aknīstes pagastā.
 
Kā pieteikties?