Datums: 25.01.2021 Ieteikumi pusaudžiem un viņu vecākiem labsajūtai ierobežojumu laikā.


2020.gadā Pusaudžu resursu centrā palīdzību un atbalstu saņēma vairāk nekā 650 jaunieši. COVID-19 pandēmija ir bijis un turpina būt īpaši sarežģīts laiks tieši pusaudžiem, tāpēc Pusaudžu resursu centrs ir sagatavojis atbalsta materiālu, kurā gan speciālisti, gan jaunieši paši ir apkopojuši dažādus vērtīgus ieteikumus un informāciju.

Covid - 19 pandēmijas ierobežojumi un spriedzes pilnais laiks Tavai veselībai un labsajūtai var būt ārkārtīgi izaicinošs. Attālinātās mācības, mājasdarbi, atzīmes, Zoom stundas, sēdēšana mājās, liegumi un skumjas par lietām, ko šobrīd nevari izdarīt, bezspēcības sajūta, asaras, strīdi... STOP! Ievelc elpu!

Paņem pauzi! Tā kā Tu jūties šobrīd ir normāli. Katrs cilvēks reaģē atšķirīgi uz strespilnām situācijām, spigtas emocijas laika gaitā var mainīties. Tu vari justies dusmīgs, vai Tevi var pārņemt liela vilšanās sajūta. Tu vari piedzīvot bailes un neziņu par nākotni. Tu vari justies skumji par lietām, kas šobrīd nenotiek. Svarīgi ir pieņemt to, kā Tu jūties. Esi kontaktā ar sevi un savām jūtām!  Rūpējies par savu labsajūtu! Zemāk atradīsi vērtīgus ieteikumus no Pusaudžu resursu centra, par to, kā sev šajā laikā palīdzēt! 

Kā arī, joprojām pieejamas individuālas konsultācijas jauniešiem ar Jaunatnes lietu speciālisti Madaru Mihelsoni. tel. /whatsapp 25455173. Atceries, ka pārrunātā informācija paliks konfidencionāla! 

Instagram/ facebok @nicas_jauniesu_centrs.

 


Ieteikumi