Datums: 04.03.2021 Iespēja piedalīties eTwinning medijpratības mēneša vebināros


Mūsu smadzenes katru dienu apstrādā milzīgu informācijas apjomu. Attālināto mācību laikā lielākoties tā pie mums nonāk elektroniski – mājas darbs eklasē, stunda Zoom videokonferencē, neatbildētu epastu kalni Gmail, ilgi gaidītā pēcpusdienas kafija ar draugiem vai kolēģiem WhatsApp, bilde no pastaigas Instagram, recepte vakariņām atrasta YouTube, suņa jaunākais triks publicēts TikTok, un internetveikalā veikts ilgi gaidītais pirkums. Kā nepazaudēt prātu un neuzķerties uz kārtējām viltus ziņām? Kā atrast ziņu avotu? Kā izkāpt no sava informācijas burbuļa, piefiksēt domāšanas kļūdas, domāt racionāli un paralēli tam visam saglabāt veselo saprātu?

Mums nav īstās atbildes, bet mēs esam sagatavojuši 6 vebinārus, kas palīdzēs šīs problēmas risināt! Mēs pasludinām martu par medijpratības mēnesi!

Piedalies vebināros par medijpratības tēmām: https://etwinning.lv/piedalies-etwinning-medijpratibas-menesa-vebinaros/

03.marts 17:00 – 18:00
“Informācijas meklēšana tiešsaistē un avotu uzticamība”
Vada:: Nika Aleksejeva

09.marts 18:00 – 19:00
“Informācijas burbuļi”
Vada:: Nika Aleksejeva

16. marts 18:00 – 19:00
“Domāšanas kļūdas, kas mums katram traucē būt racionāliem”
Vada: Mārtiņš Hiršs

23. marts 18:00 – 19:00
“Digitālais nospiedums”
Vada: Klinta Ločmele

24. marts 18:00 – 19:00
“Pusaudžu emocijas tiešsaistes vidē”
Vada: Nils Konstantinovs

25.marts 18:00 – 19:00
“Medijpratība manā skolā – pieredzes stāsti”

Visi vebināri ir bezmaksas! Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru Zoom vietnē. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Uz katru vebināru jāreģistrējas atsevišķi. Visi vebināri tiks straumēti arī Latvijas eTwinning Facebook lapā, vebināra ieraksti tiks publicēti arī YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnē.