Datums: 04.03.2021 "Bērnu un jauniešu mentālās veselības nedēļa ‘Runā ar mani”"


Visas nedēļas garumā no 8. līdz 14. martam Debesmanna.com organizētā pasākuma "Bērnu mentālās veselības nedēļa ‘Runā ar mani”" ietvaros piedāvājam bezmaksas psihiskās veselības atbalsta konsultācijas bērniem. Pieteikties konsultācijām iespējams, rakstot e-pastu uz psihologi@papardeszieds.lv vai arī zvanot, rakstot SMS vai WhatsApp ziņu uz + 371 26515234, lai vienotos par tikšanās laiku un platformu (piemēram, Zoom), kā arī par to, kādā valodā konsultācija noritēs (konsultāciju ir iespējams saņemt latviešu vai krievu valodā).
 
Ja kāds no speciālistiem konkrēto jaunieti uzrunā vairāk, arī to ir iespējams norādīt (https://www.papardeszieds.lv/psihologs/specialisti/) un, ja tas būs iespējams pēc noslogojuma, saruna noritēs ar izvēlēto psihologu. Vienas konsultācijas ilgums parasti ir 50 minūtes. Bērni no 14 gadu vecuma drīkst pieteikties paši, jaunākus bērnus piesaka vecāki.
 
Ja jaunietis nevēlas pieteikt konsultāciju sarunas veidā, bet vēlas padomu, ir iespējams savu jautājumu un/vai problēmas aprakstu atsūtīt e-pastā, SMS vai WhatsApp ziņas veidā, un saņemt psihologa atbildi.