Datums: 16.03.2021 Aicina jauniešus izteikt viedokli, aizpildot aptaujas anketu!


Sveiks! Sveika!

Šobrīd tiek īstenota plānotā Dienvidkurzemes novada teritorijas un Liepājas pilsētas 13 līdz 25 gadus veco jauniešu aptauja, lai noskaidrotu jauniešu vērtējumus par sev pieejamajām iespējām brīvā laika pavadīšanai, izglītībai, darbam un citos aspektos. Vēlamies lūgt arī Tevi, Nīcas jaunieti, piedalīties un aizpildīt nelielu aptaujas anketu. Tavi sniegtie vērtējumi ļaus  kopīgi veidot jums atbilstošu un atbalstošu vidi jaunajā novadā.

Anketa pieejama šeit: www.ej.uz/jaunapt

Mēs garantējam, ka Tavi sniegtie novērtējumi un viedokļi nebūs pieejami citiem jauniešiem, skolotājiem vai vecākiem. Tos apkopotā veidā izmantos tikai aptaujas veicēji, kuri veiks datu analīzi.

Anketas aizpildīšana aizņems ne vairāk kā 10-15 minūtes Tava laika!

Jau iepriekš paldies Tev liels par anketai veltīto laiku!

Aptauja tiek veikta projekta “Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās” ietvaros.

Projektu īsteno biedrība “Attīstības platforma YOU+” sadarbībā ar Aizputes novada jauniešu  “IDEJU MĀJU”.

Projekts “Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Informāciju sagatavoja:

Inga Birzgale

Projektu koordinatore

Mob. 22113557

E-pasts: info@youpluss.lv