Datums: 08.09.2021 3. septembrī Nīcas apkaimes jaunieši piedalījās vasaras noslēguma pasākumā. 


3. septembrī Nīcas apkaimes jaunieši piedalījās vasaras noslēguma pasākumā. 
 
Šogad dažādu ierobežojumu dēļ nesanāca rīkot Nīcas jauniešu dienas, bet tomēr gribējās iespēju robežās dot jauniešiem nosvinēt vasaras beigas un ieskandināt jaunā mācību gada sākumu. Domāts - darīts. 
 
Bija gan dejas, gan dažas oficiālas uzrunas, gan gardi ēdieni, gan sarunas, pieredzes stāsti un vienkārši fantastiski pavadīts laiks. Prieks redzēt prieku jauniesu acīs.
Jauniešiem izstāstījām par projektiem Eiropā un Latvijā, par iespējām ceļot, izzināt pasauli, iepazīt cilvēkus, piepildīt savus sapņus un izdzīvot vislabākās emocijas. 
Dienvidkurzemes novadā dzīvo brīnišķigi, aktīvi, radoši un varoši jaunieši. Un biedrībai ir prieks, ka caur dažādām aktivitātēm varam šīs viņu labās īpašības likt apzināties 
Tiekamies nākamajos pasākumos! 
 
Pasākumus organizē biedrība "Keep the Change" un Nīcas jauniešu centrs.
 
 
Šo projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4. 0 /16/l/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanai” (Pumpurs)
Projekta mērķis ir veicināt atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības. Projekti ir vērsti uz priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivācijas palielināšanu turpināt izglītību un viņu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē.

3. septembrī Nīcas apkaimes jaunieši piedalījās vasaras noslēguma pasākumā.