Datums: 21.04.2021 24. aprīlī piedalies Lielajā Talkā, lai sakoptu vidi ap sevi


24. aprīlī piedalies Lielajā Talkā! Uzņem foto un sūti Nīcas jauniešu centram - parādi mums kā padari vidi ap sevi "zaļāku"(whatsapp - 25455173).
 
Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos Lielajā Talkā, ir – vēlēšanās to darīt!
 
Īpaši šogad aicinām Tevi doties sakopt Bernātu dabas parka teritoriju, šeit noteikti noderēs palīdzīgas rokas, jo pieaugot tūrsistu interesei par Bērnātu dabas parku, pieaudzis arī atkritumu apjoms.
 
Ņemot vērā paaugstinātās drošības apstākļus un pašreiz noteikto sociālās distancēšanās aicinājumu, Lielā Talka šogad 24.aprīlī tiek organizēta, lielāku uzsvaru liekot uz individuālo talkošanu, kas nozīmē arī vairāk individuālo talkas vietu pieteikumu.
 
Līdz ar to Lielā Talka aicina cilvēkus doties talkot šādi:
 
SOLO talkas: talkojiet vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru, sakopjot savas mājas apkārti;
DUO talkas: talkojiet divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji”, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;
ĢIMENES talkas: talkojiet visa ģimene kopā, bet ievērojiet, ka jums jābūt vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.
 
Mūsu pienākums ir būt veseliem, pietiekami daudz laika pavadīt svaigā gaisā, kā arī saglabāt Latviju tīru un zaļu nākamajām paaudzēm. Būsim piesardzīgi un atbildīgi, bet nezaudēsim optimismu!
 
TALKAS DIENĀ TEV BŪS NEPIECIEŠAMI ATKRITUMU MAISI. Maisus bez maksas būs iespējams saņemt 24.aprīlī ikvienā www.talkas.lv reģistrētajā talkas norises vietā pie talkas atbildīgā vai koordinatora.