Datums: 16.09.2019 Nīcas Jauniešu centrs uzņem ciemiņus no Rojas


27.augustā Nīcas Jauniešu centrā viesojās ciemiņi no Rojas Jauniešu centra “Strops”, kas arī nodrošina brīvā laika saturīgu un lietderīgu pavadīšanu, kā arī veicina jaunatnes līdzdalības un pašiniciatīvas attīstību Rojas novadā, līdzīgi kā Nīcas jauniešu centrs Nīcas novadā. 

No sākuma, kopā ar sabiedrisko attiecību speciālisti ar Kristīni Kopštāli, parādījām mūsu lepnumu Nīcā – sporta halli, ciemiņi atzina, ka mums ir ļoti skaista un vērienīga halle. Puiši pat nespēja atturēties un uzreiz devās uzspēlēt basketbolu. Pēc tam ciemiņus atvedām uz mūsu jauniešu centru, kur cienājāmies ar uzkodām un dalījāmies ar savu pieredzi, idejām kā strādājam ar jauniešiem.

Pēc sarunas devāmies uz Nīcas Tūrisma informācijas centru, kur mūs uzņēma Speciāliste tūrisma un vides jautājumos - Rebeka Bumbiere un Senlietu krātuves vadītāja Gita Vanaga. Gita Vanaga mūsu ciemiņus iepazīstināja vairāk ar mūsu novadu, tradīcijām, vēsturi. Katram bija iespēja paturēt rokās senos Nīcas brunčus, kuri, kā atzina ciemiņi ir ļoti smagi, bet skaisti.

Pēc šis viesošanās noteikti uzturēsim kontaktus, lai nākotnē sadarbotos.

 


Nīcas Jauniešu centrs uzņem ciemiņus no Rojas