Datums: 04.03.2020 Nīcas jauniešu diena 2020


29.februārī svinējām Nīcas Jauniešu dienas desmito gadadienu. Pie mums ieradās viesi no Kuldīgas, Dundagas, Jelgavas, Ventspils, Brocēniem, Saldus, Liepājas un Skrundas. Kopumā dienas daļu apmeklēja ap 170 jauniešiem. Dienas daļu jebkurš interesents varēja apmeklēt bezmaksas.

Pasākums kopumā bija  izklaidējošs un izglītojošs. Pie mums viesojās Sabīne Priedola, kura ir Zumbas pasniedzēja. Jaunieši varēja mesties aktīvā dejā, kas mijas ar sportiskiem vingrinājumiem.  Jaunieši atzina, ka nav nemaz tik viegli nodarboties ar Zumbu un ir jābūt labai fiziskai formai, lai to darītu ikdienā.

Pēc tam devāmies visi kopā uzņemt grupas foto, kas ir tradiconāla aktivitāte Jauniešu dienas ietvaros.

Pēc foto uzņemšanas, devāmies kafijas pauzē, kur jaunieši varēja savstarpēji labāk iepazīties, baudot kādu silto dzērienu un cienājoties ar uzkodām.

Kad kafijas pauze bija pagājusi, Elgars Roga no "Windcut barber shop" sniedza jauniešiem iedvesmojošu lekciju, kuras laikā, dalījās ar savu pieredzi un panākumiem. Lekcijas izskaņā Elgars rosināja visus ticēt sev, saviem spēkiem un būt mērķtiecīgiem, jo tikai ar neatlaidību dzīvē var ko sasniegt un darīt lielas lietas.

Bija arī atsevišķas aktivitātes puišiem un meitenēm - "CF Liepāja" puišiem novadīja boksa treniņa meistarklasi, puiši atzina, ka bija ļoti interesanti un ko tādu nebija gaidījuši, bet meitenes, kopā ar Ilzi no makeup studijas, varēja ielūkoties kosmētikas pasaulē un uzdot sev aktuālus jautājumus par sejas kopšanu, par kosmētikas izvēli atbilstoši vecumam.

Noslēguma daļā mūs izklaidēja improvizācijas teātris "Brīvais Stils", priekšnesuma laikā visi smējās vēderus turēdami.

Un vakara daļu mēs iesākām ar balli, kuru visi tik ļoti gaidīja. Bet pirms viisi devās dejot, mūs pārsteidza ar skaistu deju Ance Mateusa ar savām deju grupas biedrenēm.

Ballē mums spēlēja Ansamblis “ Tandēms trijatā”. Visiem ļoti patika kā ansamblis uzstājās un nevienu mirkli nebija situācija, kad visi sēdētu tikai pie galdiņiem, jaunieši visu laiku dejoja un dziedāja līdzi dziesmām.

Kopumā februāra mēnesi pārsvara veltijām, lai sagatavotos Nīcas Jauniešu dienai,  plānojam kādas dekorācijas veidot, strādājam pie mūsu priekšnesuma izveides. Jāpiebilst, ka daudzas organizācijas norvērtēja mūsu pūles, ko veltījām dekorāciju izveidei.

Lielu paldies vēlamies teikt mūsu atbalstītājiem:

SIA "Bernātu dzintariņš"

Z/S "Dižķuņķi"

Z/S "Puķītes -1"

un Liepājas teātrim - 3 laimīgie ieguva biļetes uz izrādi 2 personām.

Un protams paldies Rietumu radio un liepajniekiem.lv par pasākuma informatīvo nodrošinājumu.


Nīcas jauniešu diena 2020