Datums: 02.01.2020 Māmiņu rīti Nīcas Jauniešu centrā


Māmiņas ar bērniem līdz pusotra gada vecumam tiek aicinātas pieteikties uz „Māmiņu rītiem”, zvanot  vai rakstot whatsapp 25455173 Madarai Mihelsonei. Pirmā tikšanās notiks 14. janvārī plkst. 11.00 Nīcas Jauniešu centrā, tā būs bezmaksas iepazīšanās ar tēmu „Vecāku loma bērnu attīstībā”. Turpmāk „Māmiņu rīti” notiks katru otrdienu plkst. 11.00 un maksa par pusotru stundu garo nodarbību būs 3 EUR.


Nodarbības vadīs Ilze Veske - sertificēta dūla, zīdīšanas konsultante, kura ir apguvusi Uzticībā balstīto attiecību veidošanu, bērna emocionālo audzināšanu un rotaļu terapijas pamatus. Ilze Veske jau 7 gadus tiekas ar māmiņām un viņu mazuļiem gan atbalsta grupās un bēbīšu skoliņās, gan individuālās konsultācijās.


Māmiņu rīti veidoti tā, lai mammas no nodarbības vadītājas saņemtu informāciju par sev aktuālām tēmām, kā arī brīvās sarunās dalītos pieredzē un atbalstītu viena otru. Regulāras tikšanās un pieredzes apmaiņa palīdz rast sajūtu, ka ar bērnu viss ir kārtībā, jo problēmu un jautājumu loks ir līdzīgs. Plānotās nodarbību tēmas ir bērna miegs, ēdināšanas grūtības, bērna attīstība dažādos vecuma posmos, bērna temperaments un uzvedība, podiņmācība, bērna drošību un citas pēc dalībnieču vēlmēm. Nodarbību gaitā mammas sekos līdzi sava bērna attīstībai, mācīsies atpazīt viņa vajadzības, gūs idejas kā vērtīgi pavadīt laiku ar bērnu un kā viņu nodarbināt. Kamēr māmiņas runāsies, bērni brīvi spēlēsies, iepazīsies ar vienaudžiem vai snaudīs mammas apskāvienos.