Datums: 27.09.2019 Halloween pasākums Nīcas Jauniešu centrā


31. oktobris ir diena, kad visā pasaulē tiek atzīmēta Visu svēto dienas priekšvakars jeb Halloween, bērniem šie svētki ļoti patīk un tā ir pavisam jauna tradīcija Latvijā, tāpēc arī mēs to atzīmēsim Nīcas Jauniešu centrā.  Pasākuma ietvaros veidosim maskas bērniem, būs iespēja izvēlēties kādu masku veidot, vai nu sikspārņu cepuri vai kādu no zvēru maskām. Skatīsimies arī vecuma grupai atbilstošu filmu un ēdīsim popkornu. Pasākums paredzēts vecuma grupai līdz 13 gadiem.

Pirms Helloween pasākuma  vēl noorganizēsim zīmējumu izstādi no 21.oktobra, katram būs iespēja izkrāsot kādu no tematiskajiem zīmējumiem vai arī pats varēs ko uzzimēt saistībā ar svētkiem. Un lai būtu vēl interesantāk, tiks organizēts arī foto konkurss "Nofotogrāfējies ar savu svētku ķirbi". 

Noteikumi:

  • Uzņem mājās vai jebkur citur attēlu ar savu svētku ķirbi.
  • Iesūti bildi mums facebook lapā vai njc@njc.lv no (1.10-17.10 plkst.19.00)
  • Bildes publicēsim portālā facebook
  • Notiks balsošana no (21.10 - 25.10 plkst.19.00), attēls ar lielāko "patīk" skaitu būs uzvarētājsUzvarētājam balviņa no NJC

Informējam, ka būs arī otrs pasākums vecākiem jauniešiem 1. novembrī, darba laiks NJC tiks pagarināts šajā dienā, bet par to vēl ziņosim!


Halloween pasākums Nīcas Jauniešu centrā