Jaunumi

16.01.2020 Katanas turnīrs

Katana ir pasaulē plaši pazīstama stratēģiska galda spēle ģimenei. Spēlētāji iegūst resursus, lai uzbūvētu savas pavalsts ceļus, ciematus un pilsētas. Tas, savukārt, krāj punktus, kas tuvina uzvarai. Šī spēle Latvijas tirgū ir jau 12 gadus un nezaudē savu popularitāti. Tā ir top 30 galda spēle pasaulē un viena no top 5 Brain Games visvairāk pārdotajām galda spēlēm.

16.01.2020 Khinkali meistarklase ar Kety

Šodien Kety lutina mūsu vēderus ar Gruzīņu tradicionālo ēdienu - khinkali. Mums ļoti garšoja, tāpēc šo meistarklasi organizējām divas dienas pēc kārtas. ❤ #SolidaritySeekers #ESSolidaritatesKorpuss #JSPA #eusolidaritycorps

16.01.2020 Spēles angļu valodā

Katru nedēļu kopā ar Kety organizēsim spēles, lai ikviens jautrā veidā varētu pilnveidot savu angļu valodu. Šodien spēlējām Scrabble spelling. 1. vieta Monika Krūče 2.vieta Beāte Alksne 3.vieta Gabriela Annija Andersone. Turpini sekot līdzi informācijai, noteikti ziņosim par aktualitātēm.

13.01.2020 Khinkali meistarklase ar Kety

Piedāvājam lielisku iespēju ikvienam interesantam nobaudīt Gruzīņu tradicionālo ēdienu Khinkali, kas tiek gatavots no gaļas un mīklas. Meistarklasi vadīs mūsu brīvprātīgā Kety no Gruzijas, kura pie mums viesojas nu jau mēnesi. Meitenei ļoti patīk darboties virtuvē, tāpēc nāc un iemācies šo garšīgo ēdienu pagatavot arī savās mājās.

02.01.2020 Māmiņu rīti Nīcas Jauniešu centrā

Māmiņas ar bērniem līdz pusotra gada vecumam tiek aicinātas pieteikties uz „Māmiņu rītiem”, zvanot 25455173 Madarai Mihelsonei. Pirmā tikšanās notiks 14. janvārī plkst. 11.00 Nīcas Jauniešu centrā, tā būs bezmaksas iepazīšanās ar tēmu „Vecāku loma bērnu attīstībā”. Turpmāk „Māmiņu rīti” notiks katru otrdienu plkst. 11.00 un maksa par pusotru stundu garo nodarbību būs 3 EUR.

02.01.2020 Nīcas Jauniešu centrs viesojas Rokaižu pansionātā

Sadarbībā ar Nīcas novada domes sociālo dienestu, svētku laikā devāmies uz "Rokaižu pansionātu", lai iepriecinātu un dalītos sirds siltumā ar šeit mītošajiem cilvēkiem. Jaunieši paši bija izveidojuši skaistas Ziemassvētku kartiņas, kuras dāvinājām visiem uz svētkiem, lai kaut nedaudz iepriecinātu šeit mītošos cilvēkus. Ar mums kopā brauca arī mūsu brivprātīgā darbiniece Kety no Gruzijas.

16.12.2019 Ziemassvētku kolāžu darbnīca

Noteikti daudzi savus mērķus raksta ik gadu vai vismaz par tiem domā. Bet savus sapņus var izveidot kolāžā, kas ikdienā ir redzeslokā un vienmēr par sevi atgādina ar konkrētiem attēliem. Tai pat laikā mēs ieviešam lielāku skaidrību savās domās par nākotni un noskaņojamies uz to labāko.

10.12.2019 Meet and greet Kety

Aicinam ikvienu jaunieti un bērnu nākt jau rīt (11.12) uz Jauniešu centru, lai iepazītos ar mūsu brīvprātīgo Kety no Gruzijas. Meitene pie mums viesosies līdz jūlijam.

09.12.2019 Atnes savu krūzīti

Lai jauniešiem un bērniem mācītu atbildību, ka pēc sevis ir jāsavāc un lai ievērotu higiēnu, tad aicinam katru jaunieti un bērnu atnest savu krūzīti uz Jauniešu centru. Lai krūzīti varētu atpazīt, uzraksti, lūdzu savu vārdu.

03.12.2019 "Cūku" turnīrs