Datums: 01.03.2019 Aizvadīta devītā Nīcas Jauniešu diena


Sestdien, 23.februārī norisinājās Nīcas Jauniešu centra organizētais pasākums – „Nīcas jauniešu diena”, kas ir viens no svarīgākajiem pasākumiem Jauniešu centrā.

Ideja dzima pirms deviņiem gadiem, toreiz pasākums tika rīkots vietējiem jauniešiem. Šobrīd tas tapis jau par lielu pasākumu, kuru apmeklē ap 250 jauniešiem no Nīcas un citiem novadiem. Jau trešo gadu pasākums tiek organizēts pašu jauniešu spēkiem. Tas veicina atbildības un pienākumu apziņas veidošanos jauniešu vidū. Jauniešu diena tiek rīkota, lai vietējiem Nīcas novada jauniešiem veicinātu interesi dzīves kvalitātes uzlabošanā, iesaistītu pasākumu organizēšanā, popularizētu brīvprātīgo darbu, attīstītu sadarbību starp citiem jauniešu centriem kā arī veicinātu novada atpazīstamību.

Šogad pasākumā ar nosaukumu „Iespējams tikai Nīcā” viesojās ne tikai jaunieši, bet arī cilvēki, kas dalījās savā pieredzē, sajūtās un domās, lai uzrunātu jauniešus – filozofs un mācītājs Aleksis Daume, sociālais uzņēmējs un Latvijas Lepnums 2017 Valters Krētainis, un kā pārsteiguma viesis ģitārists Normunds Karpičs.

Uz tikšanos nākamgad.